Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Firarfest Alaçatı'nın Ardından...

Firarfest Alaçatı'nın Ardından...

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 19 Eylül 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Firarfest Alaçatı'nın Ardından...

Bu yıl birincisi düzenlenen Firarfest'in her anı coşkuyla geçti. Alaçatı'nın huzur kokan atmosferi ev sahipliği yaptı bu eğlenceli festivale. 14,15,16 Eylül 2012 tarihlerini kapsayan festivalin ilk akşamında yapılan açılış partisi dj performansı eşliğinde gerçekleştirildi.

Yoğun ilgi gören açılış partisinde renkli ve eğlenceli anlar yaşandı ve festival unutulmaz bir açılış partisi ise başladı.

Festivalin 2.ci günü Bobou Beach'in eşsiz plajında, altın sarısı kumlarında ve berrak denizinde yorgunluk atan misafirler, gün boyu denizin tadını çıkarıp, sonbaharı en güzel şekilde karşıladı.

Akşam Alaçatı rüzgarı eşliğinde Türkiye'nin ilk reggae grubu Sattas sahneye çıktı. Enerji saçan şarkıları ve performansıyla izleyenleri büyüleyen grup 2 saat boyunca konuklara eğlenceli anlar yaşattı.

Sattas konseri sonrasında Kenan Doğulu, eşsiz şarkıları ve unutulmayacak sahne performansı ile 3 saat boyunca tüm misafirleri mest etti ve geceye damgasını vurdu.

Festivalin son gününde ise misafirler Bobou Beach'te dinlenip, güneşin tadını çıkarıp tatil bitmeden enerji depoladılar.

Rüzgarı ile serinleten, atmosferi ile huzur veren Alaçatı'nın ev sahipliği eşliğinde her anı bayram tadında geçen festivalin 2.cisinin nerede yapılacağı merakla bekleniyor. : )