Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Fethiye Outdoor Extreme Sporlar Festivali'ne Geri Sayım Başladı!

Fethiye Outdoor Extreme Sporlar Festivali'ne Geri Sayım Başladı!

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 23 Temmuz 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Fethiye Outdoor Extreme Sporlar Festivali'ne Geri Sayım Başladı!

Türkiye'nin outdoor sporlarına katkı sağlamak ve toplumun çevre-doğa konusunda bilinçlenmesine destek olmak için düzenlenen Fethiye Outdoor Extreme Sporlar Festivali, Eylül 2013'te maceraseverler ile buluşacak.

Ege’nin en eğlenceli ve en huzur dolu tatilini sunan Fethiye, Eylül ayında macera dolu bir festivale ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin outdoor sporlarına katkı sağlamak ve toplumun çevre-doğa konusunda bilinçlenmesine destek olmak için düzenlenen Fethiye Outdoor Extreme Sporlar Festivali, Eylül 2013’te macerayı doruklara çıkaracak. Outdoor ile ilgili sporların kapsamının ne denli geniş olduğunu göstererek kişilerin spor ile sağlıklı yaşama yönelmelerine katkı sağlamak ve genç nesilleri doğa sporlarına teşvik etmek de festivalin amaçları arasında...

Likya Yolu yürüyüşü, tekne ile Ölüdeniz-Kelebekler Vadisi-Aya Nicola Adası-Soğuksu-Mavi Mağara’da balık turu, ardından Babadağ’ın eteklerinde Ölüdeniz manzaralı yamaç paraşütü ile heyecanı doruklara taşıyacak. Tabii Dalaman Çayı’nda yapılacak olan rafting turu da adrenalini yüksek tutan etkinliklerden biri olacak.

Fethiye Outdoor Extreme Sporları Festivali, tatilinizin bir parçası olacak ya da yeni ve farklı bir tatilin kapılarını açacak sizlere. Hem outdoor sporlarının tanıtmayı hem de katılımcılarına unutulmayacak günler yaşatmayı amaçlayan Fethiye Outdoor Extreme Sporları Festivali, 26 Eylül-29 Eylül tarihlerinde tam 80.000 doğa ve sporsevere ulaşmayı hedefliyor. Siz de festivalin bir parçası olup, keyif ve heyecanı bir arada yaşama fırsatını kaçırmayın.