Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Fenerbahçe Benfica Yarı Finalini Gezinomi İle Yerinde İzle

Fenerbahçe Benfica Yarı Finalini Gezinomi İle Yerinde İzle

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 24 Nisan 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Fenerbahçe Benfica Yarı Finalini Gezinomi İle Yerinde İzle

UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde Benfica ile eşleşen Fenerbahçe'nin deplasmanda oynanacak maça özel tur seçenekleri Gezinomi'de.

Ülkemizi UEFA Avrupa Ligi’nde başarıyla temsil eden Fenerbahçe’nin 2 Mayıs’ta oynayacağı yarı final rövanş mücadelesini yerinde izlemek isteyen futbolseverler için Gezinomi iki farklı tur seçeneği sunuyor.

Konaklamasız gerçekleşecek olan ilk tur seçeneğinde futbolseverler 2 Mayıs günü İstanbul’dan Lizbon’a uçacak ve şehir turunun ardından Fenerbahçe’yi tarih yazarken izleme şansı elde edecek.

İki gece konaklamalı olarak düzenlenecek diğer tur seçeneğinde ise 1 Mayıs hareketle Lisbon’a uçacak futbolseverler, dilerlerse katılacakları “Fado Gecesi”nde Portekiz folklorik müziklerini dinleyip yerel yemeklerinden tadabilme imkanı bulacak.

Maç günü düzenlenecek şehir turunun ardından rövanş mücadelesini yerinde seyredecek olan futbolseverler, ertesi gün Atlas Jet Havayolları Özel Seferi ile 3 Mayıs’ta İstanbul’a geri dönecek.

699 € veya 899 € olarak sunulan turlar hakkında daha fazla bilgi almak için Gezinomi'nin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.