Evim Sensin - Özcan Deniz İle Özel Gösterim Bodrum Midtown'da!, Faydalı Bilgiler

Evim Sensin - Özcan Deniz İle Özel Gösterim Bodrum Midtown'da!

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Evim Sensin - Özcan Deniz İle Özel Gösterim Bodrum Midtown'da!

Yapımcılığını Avşar Film ve DNZ Film'in üstlendiği "Evim Sensin" filminin özel gösterimi için Özcan Deniz Bodrum'da izleyiciler ile buluşuyor. Midtown Alışveriş Merkezi'nde bulunan Cinemaximum sinemalarında 11 Kasım tarihinde gerçekleşecek özel gösterime basın, sanat ve cemiyet hayatından birçok konuk davetli.

Özcan Deniz geçtiğimiz yıl çektiği "Ya sonra" filminin ardından, bir kez daha yönetmen koltuğuna "Evim Sensin" adlı film için oturdu. 2 Kasım tarihinde gösterime giren filmin özel gösterimi 11 Kasım'da Avşar Film'in destekleri ile Midtown Cinemaximum sinemalarında gerçekleşecek.

Başrollerini Özcan Deniz ve Fahriye Evcen'in paylaştığı filmde, özlemi duyulan tutkulu bir aşk hikâyesi anlatılıyor. Film izleyicilerini etkili, baskın bir oyunculuk performansı bekliyor.

Özcan Deniz bir defa daha kamera arkasında ne kadar başarılı olduğunu bu filminde gösteriyor. Türk seyircisini her daim etkilemiş, kalplerini fethetmiş olan Özcan Deniz'i çok farklı bir karakteri canlandırırken görüyoruz. Filmin müzikleri de konusu kadar dikkat çekiyor.

Fahriye Evcen'in filmde seslendirdiği ‘sen yarim idun’ adlı Karadeniz şarkısı film vizyona girmeden beğeni toplamaya başladı. Şarkının sözleri ile filmdeki duyguları ve vermek istediği mesajı anlayabiliyorsunuz.

11 Kasım'da gerçekleşecek olan bu özel gösterim Midtown ziyaretçilerini karşılayacak.

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)