Eğlencenin İstikameti: Tektekçi Bebek, Haber - Duyuru

Eğlencenin İstikameti: Tektekçi Bebek

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Eğlencenin İstikameti: Tektekçi Bebek

Ohde, Gomora, Hastassiyamo, Harbi, Budur ve daha birçok kokteyl shot, eğlencenin yeni adresi Tektekçi'de sizleri bekliyor. Tektekçi'nin boğazdaki temsilcisi Tektekçi Bebek, shotlara eşlik eden keyifli ortamıyla gecelere damgasını vuruyor.

Gece hayatının en enerjik durağı Tektekçi, eğlenceli bir akşam geçirmek isteyenlerin hayır diyemeyeceği birbirinden leziz kokteyl shotlarla renkleniyor. Boğaz'ın ayrıcalıklı lokasyonu Bebek'te yer alan Tektekçi Bebek ise bu enfes shotları, renkli ortamı ve müzik ile bir araya getirerek unutulmaz bir gece yaşatıyor.

Tektekçi'nin shotları geceyi renklendirmekle kalmıyor, aynı zamanda eğlence deneyimini keyifli bir aktiviteye de dönüştürüyor. Tektekçi'de her damak tadına göre bir kokteyl var: Şampanya, liçi suyu, lime, çilek ve baldan oluşan Popo şampanya düşkünü tatlıcılara, Jägermeister, acıbadem likörü, Kahlúa ve sütün aykırı birlikteliğiyle lezzetlenen Penelope ise tatlı sertten vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Ferahlatıcı bir lezzet arayanlar için Smirnoff Vanilla, Smirnoff North ve okaliptüs şekeriyle hazırlanan Ohde ve Ege tatlarına yine Smirnoff ile damla sakızı marmelatına eşlik eden sütün zenginleştirdiği Gongo, Tektekçi'nin en çok ilgi gören shot'ları arasında yer alıyor.

İşte Tektekçi'nin unutulamayan diğer kokteyllerinden bir seçki: Smirnoff Vanilla, After Eight, beyaz çikolata, Baileys ve nane likörünü buluşturan Opus; Gordon's, taze nar suyu, taze greyfurt suyu ve lime suyu ile hazırlanan Gomora; Smirnoff Vanilla, Passoã, vanilya çubukları, passion fruit, taze portakal suyu ve Prosecco'nun kışkırtıcı birlikteliğinden oluşan Hastassiyamo, “'Kahvesiz asla!”' diyenler için Smirnoff, Kahlua, kremalı Türk kahvesi likörü, Baileys, Türk kahvesi ve çikolata sosun en leziz hali Harbi; Bouilet, Drambuie, vanilya çubukları, passion fruit ve taze portakal suyuyla büyüleyen Budur ve Smirnoff Citrus, vişne likörü, vişne, tarçın, lime suyu ve taze limonatanın keşfedilmiş en lezzetli hali Demonic.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)