Ege Sahilleri DoubleTree by Hilton Kuşadası'na Kavuştu, Konaklama Önerileri

Ege Sahilleri DoubleTree by Hilton Kuşadası'na Kavuştu

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Ege Sahilleri DoubleTree by Hilton Kuşadası'na Kavuştu

Ege Bölgesi'nin ilk DoubleTree by Hilton oteli olma özelliğini taşıyan DoubleTree by Hilton Kuşadası bugün kapılarını açtı. Misafirler, marinanın hemen yanında bulunan ideal konumu, yakınındaki beyaz kumlu plajları ve Ege Denizi'nin inanılmaz manzaralarının keyfini bir arada yaşayacak.

Ege Bölgesi'nin ilk DoubleTree by Hilton oteli olma özelliğini taşıyan DoubleTree by Hilton Kuşadası otellerinin arasına girerek, hizmete girdi.

Ege Denizi ve Kuşadası Koyu'na hakim konumu, yakınındaki bembeyaz kumlu plajları ile ilk misafirlerini karşılamaya hazırlanan Double Tree by Hilton Kuşadası bugün kapılarını açtı. Tatilcilere DoubleTree by Hilton'un sıcak karşılama geleneğinin keyfini yaşatacak olan yeni otel, yeniliği seven seyahat severlere her geçen gün artan Hilton Worldwide markalı otel ve resortlar arasında yeni bir tatil destinasyonu daha sunacak. Otel, Kuşadası otel fiyatları arasında farklı alternatifler sunacak.

Önümüzdeki bir kaç yıl içinde Türkiye'de 21 yeni otelin açılması beklenirken, Hilton Worldwide'ın İstanbul, Bursa, Kapadokya ve Konya gibi en fazla tercih edilen destinasyonlarda 24 oteli bulunuyor.

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)