Effie'de Tek Turizm Ödülü Neredekal.com'a, Türkiye

Effie'de Tek Turizm Ödülü Neredekal.com'a

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Effie'de Tek Turizm Ödülü Neredekal.com'a
Reklamcılık ve iletişim sektörünün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Effie Ödülleri'nde aldığımız ödülle bu yıl turizm bize emanet!
Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması'nın kazananları dün gece Conrad İstanbul Bosphorus'ta gerçekleşen bir törenle ödüllerine kavuştu. Reklamın performansa etkisi alanında verilen ödül kategorisinde ise ödülümüzü Alice BBDO ile birlikte havaya kaldırmanın keyfini yaşıyoruz. Üstelik gecenin turizm alanında ödül alan tek firması olmaktan duyduğumuz gururu da yine sizlerle paylaşmak isteriz. :)
Muazzez Abacı'nın oynadığı eğlenceli viral video ile aldığımız Kristal Elma, bu reklam ödülünün de habercisi gibiydi aslında. Eğer hala izlemediyseniz ve yazdan önce son bir Muazzez Abacı tavsiyesi duymak isterseniz sizi böyle alalım.
2016 yılında Muazzez Abacılı reklam filmi ile ilk lansmanını yapan Neredekal.com'un bu yıl 10. yılını kutluyoruz. Fiyat karşılaştırma platformu olarak hizmet sunan sitemiz, TV reklamında da vurguladığı gibi “'1000'lerce otel, 100'lerce bölge tanıtımı ve 10.000'lerce misafir yorumu”' ile Türkiye'nin en kapsamlı tatil platformu.
…ve siz de eğer bu yaz tatiliniz hakkında hala karar vermediyseniz; "Yorumları okuyun, fiyatları karşılaştırın, en uygun otelde konaklayın."
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)