Edremit'teki Yeni Adresiniz: İda Natura Life Style Otel, Konaklama Önerileri

Edremit'teki Yeni Adresiniz: İda Natura Life Style Otel

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Edremit'teki Yeni Adresiniz: İda Natura Life Style Otel

Kaz Dağları'nın eteklerinde huzurlu bir tatil geçirmenizi amaçlayan İda Natura Life Style Otel, Edremit'e bağlı olan Kızılkeçili Köyü'nde yeni misafirlerini bekliyor.

Bu yıl tatilcilere kapılarını açan İda Natura life Style Otel, konforlu ve bir o kadar şık dizayn edilmiş odalarıyla yeni adresiniz olmaya hazır.

Farklı bir hizmet anlayışı isteyenlere, bol oksijenli bir havaya özlem duyanlara, karmaşadan uzak sadece doğanın sesini duymak isteyenlere hitap ediyor İda Natura Life Style Otel.

Oksijen deposu Kaz Dağları'nın yemyeşil ortamında tatil geçirmek isteyenlere kapılarını açan İda Natura Life Style, doğa sporları ve geziler için de alternatifler sunmayı da unutmuyor.

Odaları başta olmak üzere her köşesinde konforu ve rahatlığı ön planda tutan İda Natura Life Style Otel'in odaları da isimlerini Olimpos Tanrılarından alıyor. Zeus, Afrodit, Hera, Paris, Eris, Apollo, Hades, Helen, Poseidon, Athena… Her oda sahip olduğu Olimpos Tanrısının izlerini taşıyor.

İda Natura Life Style Otel

Doğanın içerisinde, uçsuz bucaksız bir manzarada yeşille mavinin muhteşem uyumuna tanık olmak ve aynı zamanda günlerinize Ege mutfağının en lezzetli yemeklerini dahil etmek istiyorsanız İda Natura Life Style Otel'de mutlaka yerinizi ayırın. Mitolojik Tanrıların yaşadığı ölümsüz geceleri siz de yaşayın.

Şimdi derin bir nefes alın, doğanın sesini dinlediğinizi düşleyin… Kaz Dağları'nın benzersiz atmosferini yaşamak için yeni hizmete açılan İda Natura Life Style Otel'de hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirip yeni bir otelde dinlendirici bir tatilin tadını çıkarın. İda Natura Life Style Otel, fantastik atmosferiyle beğeninizi kazanarak Edremit'teki yeni adresiniz olacak.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)