Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Edremit'teki Yeni Adresiniz: İda Natura Life Style Otel

Edremit'teki Yeni Adresiniz: İda Natura Life Style Otel

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 14 Ağustos 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Edremit'teki Yeni Adresiniz: İda Natura Life Style Otel

Kaz Dağları'nın eteklerinde huzurlu bir tatil geçirmenizi amaçlayan İda Natura Life Style Otel, Edremit’e bağlı olan Kızılkeçili Köyü’nde yeni misafirlerini bekliyor.

Bu yıl tatilcilere kapılarını açan İda Natura life Style Otel, konforlu ve bir o kadar şık dizayn edilmiş odalarıyla yeni adresiniz olmaya hazır.

Farklı bir hizmet anlayışı isteyenlere, bol oksijenli bir havaya özlem duyanlara, karmaşadan uzak sadece doğanın sesini duymak isteyenlere hitap ediyor İda Natura Life Style Otel.

Oksijen deposu Kaz Dağları'nın yemyeşil ortamında tatil geçirmek isteyenlere kapılarını açan İda Natura Life Style, doğa sporları ve geziler için de alternatifler sunmayı da unutmuyor.

Odaları başta olmak üzere her köşesinde konforu ve rahatlığı ön planda tutan İda Natura Life Style Otel'in odaları da isimlerini Olimpos Tanrılarından alıyor. Zeus, Afrodit, Hera, Paris, Eris, Apollo, Hades, Helen, Poseidon, Athena… Her oda sahip olduğu Olimpos Tanrısının izlerini taşıyor.

İda Natura Life Style Otel

Doğanın içerisinde, uçsuz bucaksız bir manzarada yeşille mavinin muhteşem uyumuna tanık olmak ve aynı zamanda günlerinize Ege mutfağının en lezzetli yemeklerini dahil etmek istiyorsanız İda Natura Life Style Otel’de mutlaka yerinizi ayırın. Mitolojik Tanrıların yaşadığı ölümsüz geceleri siz de yaşayın.

Şimdi derin bir nefes alın, doğanın sesini dinlediğinizi düşleyin… Kaz Dağları’nın benzersiz atmosferini yaşamak için yeni hizmete açılan İda Natura Life Style Otel’de hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirip yeni bir otelde dinlendirici bir tatilin tadını çıkarın. İda Natura Life Style Otel, fantastik atmosferiyle beğeninizi kazanarak Edremit’teki yeni adresiniz olacak.