Dünyanın En Pahalı Özel Adaları, Haber - Duyuru

Dünyanın En Pahalı Özel Adaları

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Dünyanın En Pahalı Özel Adaları

Milyon dolarlara satılan adalarda yapılan özel konutlar, havuzlar ve sapsarı uzanan kumsalları... Sadece fotoğraflarına bakmak bile büyülenmeye yetiyor.

Caye Chapel, Belize

Bu adanın fiyatı tam 65 milyon dolar… Üzerine lüks bir tatil köyü ve büyük bir golf sahası inşa edilmiş durumda. Adanın plajının uzunluğu 2 mil ve büyük de bir marinaya sahip.

Ronde Island, Karayipler

Bu ada içlerinde en pahalısı olmaya aday. Fiyatı tam 100 milyon dolar. Adayı en öne çıkartan özelliği berrak suları ve bembeyaz kumu. Bu adanın koylarında denize girdiğinizde kaç metre derinlikte yüzerseniz yüzün denizin dibini görmeniz mümkün.

Hans Lollik Adaları, ABD

Virgin Adaları’nda bağlı bu ada topluluğu için istenilen fiyat ise 45 bin dolar. Adadaki koylar, yüzmek için elverişli olduğu gibi dalış tutkunları için de oldukça cazip. Uzun kum plajlarıyla olduğu kadar Hindistan cevizleriyle de ünlü adada kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Mushacay İsland

Agia Trias, Yunanistan

Bu adaya ulaşmak için Atina’dan 10 dakikalık bir helikopter yolculuğu yapmanız gerekiyor. Fiyatı ise 25 milyon dolar. Bünyesinde zeytin ağaçlarından fıstık ağaçlarına kadar pek çok ağaç ve bitki bulunduruyor. Adada bir tane ev ve bir de kilise yer alıyor.

Motu Tane, Bora Bora

40 milyon dolara satılan bu adada diğerlerinden farklı olarak 9 adet bungalov bulunuyor. Fakat bungalov denilince basit yaşam tarzı gelmesin aklınıza, bu bungalovlar her türlü lüksü bünyesinde barındırıyor çünkü. Adaya tatile gidebilirsiniz ve köpekbalığı avcılığı, dalış, binicilik, kano ve sörf gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)