Dünya Turizmi Ordu'da Buluşuyor, Haber - Duyuru

Dünya Turizmi Ordu'da Buluşuyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Dünya Turizmi Ordu'da Buluşuyor

Türkiye'nin turizm alanında en önemli buluşmalarından biri Ordu ilinde gerçekleşiyor. Her türlü konfora sahip 2 bin m2 özel kapalı alan ve 2 bin m2 civarında Ordu Kültür Sanat Merkezi fuayeleri ve salonları ile hizmet verecek olan fuar 14-17 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenecek.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen "Ordu Karadeniz Turizm Fuarı" Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgenin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına ve acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefliyor. Fuar farklı varış noktalarından çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak.

Gerek yurt içinden gerekse yurtdışından katılımcı ve ziyaretçilerle buluşmanız; yeni işbirlikleri gerçekleştirmeniz ve var olan ilişkilerinizin geliştirilmesi adına, turizm sektörümüzü Ordu'da bir araya toplayacak olan fuarımıza katılımınızın son derece faydalı olacağına inanıyoruz.

Uluslararası turizm profesyonelleri, katılımcı firmalarla iş birliği yapmak üzere davet edildi.

Dünyanın farklı destinasyonlarını, başta Ordu ve bölge halkı olmak üzere turizm meraklılarıyla buluşturacak olan fuarın, son tüketiciye de yönelik olacak son iki gününde katılımcı firmalar tarafından düzenlenecek etkinlikler, yemek sunumları, özel dans gösterileri şeklinde devam edecek.

Bu önemli turizm platformunda sizleri de aramızda görmeyi temenni eder detaylı bilgi için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)