Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Dünya Kadınlar Günü'nde The Grand Tarabya'da Mutlu Saatler

Dünya Kadınlar Günü'nde The Grand Tarabya'da Mutlu Saatler

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 28 Şubat 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Dünya Kadınlar Günü'nde The Grand Tarabya'da Mutlu Saatler

Dünya Kadınlar Günü'nde İstanbul Boğazı'nın tüm güzellikleriyle baş başa, kadın olmanın keyfini çıkarmak isteyenlere The Grand Tarabya'da çok özel ayrıcalıklar sunuluyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü tüm dünyada kutlanırken, Tarabya’nın incisi The Grand Tarabya, birbirinden ayrıcalıklı mekanlarını kadınlara çok özel ayrıcalıklarla açıyor.

İstanbul’un en büyük SPA’sı olan 4 bin m2’lik Therapia SPA girişlerinde 8, 9, 10 Mart tarihilerinde kendini şımartmak isteyen tüm kadınlara %20 indirim uygulanıyor. Geleneksel Türk hamamı, bayanlara ve çiftlere özel hamam, kapalı havuz, sauna ve buhar odaları, buz çeşmesi, tuzlu su havuzu ve en son teknolojiye sahip kardio ve fitness ekipmanlarıyla donatılmış modern Fitness Center, Therapia SPA’da çok özel deneyimler yaşamanız için hazırlanmış.

The Grand Tarabya’nın unutulmaz çay saatlerinin yaşandığı The Tea Lounge’da ise 8 Mart’ta yine kadınların bu özel gününü kutlamak için %20 indirim uygulanıyor. The Grand Tarabya T Lounge uluslararası çay çeşitleri, özel üretim kahveleri, lezzetli pasta ve kek çeşitleri ile ve snack menüsü ile size 16.00- 18.00 saatleri arasında canlı piyano eşliğinde, sevdiklerinizle sohbet dolu hoş saatler geçirtecek.

Dilerseniz The Grand Tarabya’nın 2. katında bulunan Diba Bar’da, eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde, Tarabya Koyu’na karşı içkinizi keyifle yudumlayabilir ve günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Üstelik Dünya Kadınlar Günü’nde Diba Bar’da buluşmak için bir nedeniniz daha var. 17.30-19.30 saatleri arasında %50 indirimi ile Women’s Happy Hour konuklarını bekliyor.