Doğa Turizminin Bozcaada'daki Cenneti: Aral Tatil Çiftliği, Konaklama Önerileri

Doğa Turizminin Bozcaada'daki Cenneti: Aral Tatil Çiftliği

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Doğa Turizminin Bozcaada'daki Cenneti: Aral Tatil Çiftliği

Üçüncü büyük adamız olan Bozcaada, eski Rum köyleri, kış mevsiminde rüzgârlı havaları ve metrelerce yükselen rüzgârgülleri ile yer etmiştir hafızalarda.

Dört mevsim farklı bir atmosferin hâkim olduğu adada, kış ve beraberinde gelen bahar mevsimi özel bir yere sahiptir. Mevsim itibariyle yurdun birçok yerinde karşınıza çıkan kasvetli havaları adada pek göremezsiniz. Yağmur yağsa bile bulutlar hemen dağılır ve güneş gösterir yüzünü misafirlerine...

Yaz mevsimine göre daha az ziyaretçisi olsa da adanın müdavimleri, kış aylarında da Bozcaada'yı yalnız bırakmıyorlar. Kış mevsiminde açık olan ve sımsıcak atmosferi ile misafirlerini ağırlayan otellerden biri de Aral Tatil Çiftliği.

Eski bir Rum çiftliği olan tesis, 23 adet restore edilmiş odası ile misafirlerini bozulmamış bir doğada ağırlıyor. Türkiye’nin en başarılı turizm yatırımları araştırmasında aldığı doğa turizminde ikincilik ödülü ile de doğaya verdiği değeri bir kez daha kanıtlıyor Aral Tatil Çiftliği.

Aral Tatil Çiftliği

Eurobank Tekfen, Ekonomist ve Capital işbirliği ile 2011 yılında ilki gerçekleştirilen araştırma, Türkiye’nin turizm değerlerini ortaya çıkarıyor ve 12 dalda yapılan araştırmalar, Haziran ayında sahipleri ile buluşuyor...

Farklı otel kategorilerinin yer aldığı araştırmada, doğa turizmi yatırımında ise Aral Tatil Çiftliği, ülkenin en iyi ikinci oteli olarak kendini gösteriyor. Adanın en güzel zamanlarından biri de baharın uyanışını görebileceğiniz nisan ve mayıs ayları.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)