Doğa İle İç İçe Keyifli Bir Tatilin Manisa'daki Adresi: Spilos Hotel, Konaklama Önerileri

Doğa İle İç İçe Keyifli Bir Tatilin Manisa'daki Adresi: Spilos Hotel

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Doğa İle İç İçe Keyifli Bir Tatilin Manisa'daki Adresi: Spilos Hotel

Yemyeşil bir doğa, evinizi aratmayacak rahat ve huzurlu bir ortam, samimi ve kaliteli bir hizmet anlayşı... Spilos Hotel, siz değerli konuklarına tüm bunları ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

Spilos Hotel, Manisa ormanları ile çevrili, sıcak, samimi, hizmet anlayışını kalite ve güler yüz ekseninde her gün daha da geliştiren bir tesis. Konum olarak şehrin en ideal otellerinden olan Spilos Hotel, İzmir’e de yalnızca 20 dakika uzakta bulunuyor.

Toplam 48 oda kapasitesine sahip Spilos’ta tüm odalar ve otelin ortak kullanım alanları konukların rahatı, konforu ve memnuniyeti düşünülerek hazırlanmış. Odaların tamamı yemyeşil Manisa ormanı manzarasına sahip. Sabahları kuş sesleriyle gözünüzü açıyor ve oksijen deposu havayı içinize çekerek güne merhaba diyorsunuz.

Spilos Hotel’in en keyifli mekanlarının başında ise eşsiz Ege ve Akdeniz lezzetlerini tadabileceğiniz Mesir Restaurant ile Mesir Cafe geliyor. Aynı zamanda özel davet, kutlama ve organizasyonlarınız için de kullanabileceğiniz bu mekanlar, konaklamanız sırasında severek vakit geçireceğiniz yerler olacak.

Spilos Hotel Manisa

“Tatilde dahi sporumu aksatmam” diyenlerdenseniz, Spilos Hotel size tam donanımlı bir fitness center ve vitamin bar sunuyor. Tatiliniz boyunca dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz spor salonunun yanı sıra kendinizi biraz daha şımartmak isterseniz sauna, jakuzi ve masaj salonu da sizleri bekliyor.

Siz de şehir hayatının stresini ve yorgunluğunu geride bırakıp doğa ile iç içe, hem sağlıklı hem de keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız, Spilos Hotel huzurlu ortamı ve güler yüzlü ekibi ile sizleri Manisa’ya bekliyor…

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)