Doğa İle Baş Başa, Sıradışı Eğitimler, Faydalı Bilgiler

Doğa İle Baş Başa, Sıradışı Eğitimler

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Doğa İle Baş Başa, Sıradışı Eğitimler

İstanbul'un plazalarından ve sıkıcı eğitim salonlarından uzaklaşmak ve iş hayatında başarılı olmanın sırlarını öğrenmek isteyenlerin yeni trendi doğa ile baş başa eğitimler.

Sertifika programları, zirvedeki isimlerle söyleşiler, uzmanlardan workshoplar ve ünlü konuşmacılarla gerçekleşen seminerlere imza atan Edlinzer, son olarak ‘Doğada tek Başına’ programının yaratıcısı Serdar Kılıç ile birlikte düzenlediği workshoplarla dikkat çekiyor.

Edlinzer, bu eğitimlerin amacını şu şekilde anlatıyor: “Günümüzde birçok eğitim kendini tekrar etmekte ve firmaların ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Ayrıca şirket çalışanları da kariyerleri ve kişisel gelişimleri için yeterli programları bulamamaktan şikayet etmektedir. Bu ihtiyaçları çok iyi bilen Edlinzer sahip olduğu bilgi ve deneyimi hem şirketlerin hem de çalışanların hizmetine sunmaktadır. Düzenlediğimiz farklı eğitimlerle firma çalışanlarının hem keyifli vakit geçirip hem de kendilerine farklı deneyimler katmalarını sağlıyoruz. İş dünyasında başarılı olmaları konusunda onlara rehberlik ediyoruz.”

Edlinzer Sıradışı Eğitimler

Edlinzer tarafından düzenlenen Eduworkshoplarda firmalar teoride bildikleri ama pratik yapma fırsatı bulamadıkları birçok konuyu deneyimleme fırsatı buluyor. Firma çalışanları hafta sonunda doğada kazanılan yepyeni deneyimlerle hem kişisel gelişim hem takım ruhu eğitimi alırken aynı zamanda keyifli vakit geçiriyorlar.

Bu sıra daşı eğitim deneyimi zor koşullar altında karar verme, sorunların üstesinden gelme ve liderlik becerilerine sahip olma konusunda kişilere yol göstererek kendilerini yeniden keşfetmelerini sağlıyor.
Programla ilgili daha detaylı bilgi için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)