Derin Mavilikleri ile Temmuz Rotaları

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Rota Önerileri Kübra Ulutaş

Derin Mavilikleri ile Temmuz Rotaları
Bu yıl temmuz ayına şüphesiz bayram tatili damga vuruyor! Tatil ve gezi planlarımızı ona göre yapıyor, izinleri birleştiriyor, olabilecek en uzatmalı -aynı zamanda bütçe dostu- planlamayı yapmaya çalışıyoruz. Henüz planınızı yapmadıysanız gelin size bu güzel Temmuz ayında gidilebilecek nispeten izole rotaları, keyifli restoranları, bütçe dostu kaçamak noktalarını anlatalım.

Assos

Derin Mavilikleri ile Temmuz RotalarıGeçen baharda antik limanın kapalı olduğunun duyurulmasından mı yoksa hakkında çıkan müsilaj var dedikodularından mıdır bilinmez Assos bu sezon nispeten izole kalan mekanlardan. Bununla beraber Assos'taki bir çok tesis Neredekal.com üyesi ve Neredekal.com'a özel fiyatlarla misafirlerini bekliyorlar. İlginizi çekerse özel fiyatlar sunan Neredekal.com üyesi tesislerden bazılarını buraya yerleştirelim:

Gökçeada

Derin Mavilikleri ile Temmuz RotalarıTürkiye'nin sakin adalarından Gökçeada son yılların yükselen rotalarından. Misafirperver ada sakinleri, tatlı ada rüzgarı ve diğer adalara göre biraz daha bütçe dostu mekanlarıyla Gökçeada Kuzey Ege'de ilgi çekici bir temmuz rotası!

Kaş

Derin Mavilikleri ile Temmuz RotalarıKaş uzun bir sezona sahip turistik bir bölge. Yani nisandan itibaren her ayın rotasına girebilecek şirin ve sıcak bir belde. Bu özelliğiyle birlikte bu bölgede de üyemiz olan bir çok tesis Neredekal.com'a özel fiyatlar sunmuşken onları sizinle buluşturmadan olmaz diye düşünüyoruz! Kaş Otellerinin hepsini incelemenizi öneririz ama başka siteleri geride bırakan fiyatlar sunan bazı tesisleri buraya ekleyelim:

Kabak

Derin Mavilikleri ile Temmuz RotalarıKabak'ı buraya koymazsak olmaz. Fethiye ve çevresi temmuz ayında iyice ısınıyor ve aslında nispeten kuru havasıyla ağustosa ermeden doğanın tadını çıkaracağınız son demler temmuz ayında. Ağustosta bu bölgelerin farklı bir güzelliği olduğu kesin. Yine de henüz yeşiller sarıya dönmeden Kabak Koyu'ndaki bu mekanları görmek isteyebilirsiniz:

Adrasan

Derin Mavilikleri ile Temmuz RotalarıInstagram'da seyahatle ilgili ne kadar hesap varsa bu sezon Adrasan'da! İnanmazsanız #adrasan hashtag'indeki içeriklere bir bakın. Sebebini anlamak içinse şuradaki içeriğimizi mutlaka okumalısınız.

İstanbul

Derin Mavilikleri ile Temmuz RotalarıEn sevilen klişelerden biri şudur: İstanbul bayramlarda boşalır. Havası her zamankinden daha temiz olur, trafik akar gider, sokaklar ıssızlaşır, yer bulamadığınız o kafede nereye oturacağınızı şaşırırsınız. İşte tam da bu yüzden bayramda İstanbul'un tadını çıkarmak diye bir şey var. Üstelik yaz mevsiminin de etkisiyle İstanbul otellerinde hiç olmadığı kadar iyi fiyatlarla yer ayırtmak mümkün! Unutmadan, Beykoz Kundura'da gerçekleşecek olan festivale de göz atmakta fayda var.

Bonus:

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)