Den Cafe’nin Yenilenen Yüzü, Haber - Duyuru

Den Cafe’nin Yenilenen Yüzü

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Den Cafe’nin Yenilenen Yüzü

Açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Den Cafe, Design Workshop ekibi tarafından yenilenen yüzüyle konuklarını ağırlamaya kaldığı yerden devam ediyor.

Den Cafe'nin mekan kurgusunda baş rolü çevreye duyulan saygı oynuyor. Mekan sınırları içinde bulunan ağacın varlığı tüm yerleşimi belirlemiş ve ortaya oldukça samimi bir mekan çıkmış.

Zemin döşemelerinde tercih edilen ahşap parkeler, gün ışığına kucak açan cam tavan sistemi ve mekanın genelinde kullanılan renkleri tamamlayan aydınlatma ekipmanları mekanın dekorasyonunda göze çarpan başlıca elemanlar. Konuklarını evlerinde hissettirecek oturma grupları ise cabası. Mekana hakim olan barın aydınlatma sistemi ve bar önüne uygulanan geometrik formlarla bezenmiş taşlar Den Cafe'nin yenilenen yüzüne dinamik bir dokunuş sağlamış.

Nişantaşı'nın merkezinde ama kalabalığından uzakta kalan Den Cafe'nin Executive Chef'i Umut Eyioğlu öncülüğünde hazırlanan menüsü enfes tatları ve alternatifleri ustaca bir ahenkle bir arada sunuyor. Haftanın beş günü 21.00'den sonra DJ performanslarının gerçekleştiği mekan; house, soul, bossa nova ve nu jazzın en güzel örnekleriyle fark yaratıyor ve Den Cafe müzik kalitesiyle de adından söz ettiriyor.

Haberin tamamı için: Dekorasyon Dünyası / Mayıs

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)