Defne Joy: Hem iş, hem tatil, hem keyif..., Faydalı Bilgiler

Defne Joy: Hem iş, hem tatil, hem keyif...

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Defne Joy: Hem iş, hem tatil, hem keyif...

Bizim ruhumuzun da huzura ihtiyacı vardı ama cebimizin de paraya... İkisini fikren birleştirince Assos'ta otelimiz oluverdi.

Öncelikle çocuk konusundan bahsedelim istiyoruz, olayın tazeliği nedeniyle... Sanki siz hamile olamazmışsınız gibiydi, ‘ekranların zıpır kızı hamile' gibi başlıklar atıldı. Sizin için de öyle miydi?

-Bencede sanki ben hamile olmamışım gibiydi. Bedensel olarak değişim oluyor ama fikren adapte olması daha çok zaman istiyor bence. Diğer taraftan ne zaman oldu ne zaman bitti anlamadım bile.

Çocuk hayatınızı nasıl değiştiriyor?

-Herşeyden evvel uyku sisteminizi tamamen alt üst ediyor. Garip saatlerde uyanıp uyanmaktan günler birbirine giriyor. Bazı günler sanki 3 gün gibi bazı günleri hiç yaşamıyormuşum gibi ama tabii Can Kılıç daha 20 günlük olduğu için bu böyle. Sanırım giderek normale dönecek.

Nasıl bir anne oldunuz?

-Bilmem... Sanırım çok telaşlı değilim. Şimdilik serin kanlı olabiliyorum. Ama o ağladığı zaman heleki gözünde yaş varsa benimde gözlerim doluyo. Çok acayip değil mi?

Çocuğunuz için şimdiden gelecek planı yapan annelerden misiniz?

-Geçen gün bizim beyle oturmuş acaba hangi sporu yapsa onun için daha iyi olur diye konuşuyorduk. Oluyo böyle şeyler. Biz plan yapıcaz o planlarımızın tersini yapacak ki oyunun tadı çıksın.

Sizin evlilik öykünüz de bir ünlü için hiç de alışık olmadığımız türden. Neredeyse gizli saklı, Assos'ta sade ve samimi bir törenle evlendiniz. Özel hayatınızı gizlemek için özel çaba mı sarf ediyorsunuz?

-Hayır yahu... Biz tamamen koşullar öyle gerektirdiği için öyle evlendik. Ben kocamı ikna ettiğim an işi bitirmenin garantili olacağını düşündüm. Netekim isabet olmuş. Bakıyorum da kalabalık düğünler dernekler hiç bana göre değilmiş. Biz bize pek hoş oldu...

Biz sizi hep yüksek enerjili, kıpır kıpır, sempatik, fırlama biri olarak görüyoruz ekranlarda. Bu mudur gerçeğiniz?

-HAYIR. Ekranda görünenden birz var ama başka kombinasyonlarda var. Benim için kapsamlı çok kişilikli bir paket denilebilir. Ne zaman hangi benle karşılaşacağınızı ben bile bilemem. Bu sebepten hayat bana bile her an süprizlerle dolu.

Biz sizi sunucu olarak tanıdık, nasıl başladınız bu işe?

-Kral TV'de vj'dim. Sonra Star'da "Çat Kapı" isimli bir program yapmaya başladım.ve 1996'dan beri de sunuculuğa devam ediyorum.

Tüm bunların yanında bir de Assos'ta butik otel açtınız. Aslında eşiniz de görüntü yönetmeni. Neden turizm sektörüne girdiniz?

-Bizim ruhumuzun da huzura ihtiyacı vardı ama cebimizin de paraya... İkisini fikren birleştirince Assos'ta otelimiz oluverdi. Hem iş, hem tatil, hem keyif...

Otel işi nasıl gidiyor?

-Köydeki insanlar dahil kimse bizden ikinci sezonu beklemiyordu. Kaçar gideriz sandılar ama biz gelen misafirlerle güzel bi enerji alışverişi yakaladık. Gelenler hep mutlu ayrıldı. Bu da bizi mutlu etti. Umarım bu sezon herşey çok daha güzel olacak...

Neden sizin otelinizi tercih edelim, bize otelinizi biraz anlatır mısınız?

-Dedim ya gelenler mutlu ayrıldı. Bi gelen bi daha geldi. Bize gelin çünkü bizde ordayız.

Artık tatilleriniz kendi oteliniz de mi geçiyor?

-Yazları otelde geçiriyoruz. Kış tatilcisi olmadığımız için sanırım evet ama hizmet sunarken tatil pek birarada olmuyor. O yüzden bu sorunun cevabını henüz bilmiyorum. Can Kılıç geldiği için bu sene kocam beni el üstünde tutacağından belki bu yıl tatil tadında geçer.

Favori tatil tarzınız, yöreniz, arkadaşınız?

-Kocam + Can Kılıç + Assos + Joyinn Butik Otel + Huzur + Saadet

Dünyada mutlaka gitmek istediğiniz yerler nereleri?

-Mümkünse güzel olan heryer...

Teşekkürler

Defne Joy

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)