Dans ve Lezzet Bir Arada: Chunk, Haber - Duyuru

Dans ve Lezzet Bir Arada: Chunk

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Dans ve Lezzet Bir Arada: Chunk

Chunk, sıcak atmosferi ve özellikle öğlen yemekleri için hem pratik hem de lezzetli seçenekler sunan mönüsüyle insanı mutlu eden bir mekan.

High-End, Crystal ve 11:11 gibi popüler mekanların yaratıcı ekibinden çıkan Chunk, sıcak atmosferi ve öğlen yemekleri için hem pratik hem de lezzetli seçenekler sunan mönüsüyle insanı mutlu eden bir mekan.

Daha önce hakkında çıkan yazılardan buranın özellikle dans etmek için tercih edilen bir mekan olduğunu düşünmüş olsak da mekanın yaratıcıları kulüp olma özelliğinden çok lezzetleriyle ön plana çıkmak istediklerini söylüyorlar.

Chunk’ın menüsü çok karışık değil: sandviçler, salatalar, burgerler, peynir ve şarküteri tabakları gibi klasik ama özel lezzetlere sahip ürünler ağırlıkta. Özellikle Chunk Burger ve kızarmış Brie peynirli hamburger mekanın gurur duyduğu ürünler arasında. Burgerlerin fiyatları ise 13 lira ile 16 lira arasında değişiyor.

Akşam üstü saatlerinde barda oturmak için de güzel bir adres olan Chunk’ta cuma ve cumartesi geceleri 03:00’e kadar Tangun ve Crue Shot’un müzikleriyle eğlenebilirsiniz. Ayrıca Beyoğlu’nda bulunan mekan pazartesi günleri hizmet vermiyor.

Haberin tamamı için: ALL / Mayıs

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)