D-Marin Didim'de 500. Tekne Coşkusu, Faydalı Bilgiler

D-Marin Didim'de 500. Tekne Coşkusu

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

D-Marin Didim'de 500. Tekne Coşkusu

D-Marin Marinalar Grubu çatısı altında hizmet veren D-Marin Didim, üçüncü hizmet yılını geride bırakırken, geçtiğimiz günlerde marinaya kontratlı olarak gelen 500. tekne heyecanını yaşadı.

Marinacılık sektöründe Türkiye’nin en büyük yatırımlarından biri olarak 2009 yılında hizmete giren ve üçüncü faaliyet yılını başarıyla geride bırakan D-Marin Didim’e geçtiğimiz günlerde 500. tekne olarak 21,95 metre uzunluğundaki Katamaran Lidia isimli tekne giriş yaptı. Tekneyi iskelede karşılayan D-Marin Didim ekibi, marinaya kontratlı olarak giriş yapan 500. tekne şerefine Katamaran Lidia yetkililerinin de katılımı ile bir kutlama gerçekleştirdi.

D- Marin Didim Marina Müdürü Can Polat ve ekibi ile kutlamaya katılan D-Marin Marinalar Grubu CEO’su Matthew Bate, Doğuş Grubu’nun D-Marin markasıyla bölgesel liderliği hedeflediğinden bahsederek, D- Marin Didim’in kısa sürede konum ve kapasite açısından süper yatlara en üst noktada hizmet verebilecek standartlara ulaşmasından duyduğu mutluluğu paylaştı.

499. tekne olarak giriş yapan 55 metrelik M/Y Darnice III’ün Kaptanı, D-Marin Didim’in kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve deneyimli kadrosuyla süper yatları en iyi şekilde ağırlayabilecek standartlara sahip olduğunu belirtti. D-Marin Didim’in dünyanın en iyi yat bakım, onarım ve kışlama merkezlerinden biri olarak değerlendirileceğini de sözlerine ekleyen M/Y Darnice III’ün Kaptanı, D-Marin Didim ile uzun dönemli bir anlaşma imzalamaktan mutluluk duyduklarını paylaştı.

D-Marin Didim’de bugün itibarıyla 412 yıllık, 88 sezonluk, toplam 500 tekne bağlama kontratı bulunuyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)