Cunda'da Özel Bir Yılbaşı: Ortunç Club, Turlar - Geziler

Cunda'da Özel Bir Yılbaşı: Ortunç Club

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

Cunda'da Özel Bir Yılbaşı: Ortunç Club

Cunda'da özel bir koyda yer alan Ortunç Club, son yılların en gözde tesislerinden biri olarak anılıyor...

Yılın tüm günü ziyaret alan Ortunç Club, yılbaşında da kapılarını misafirler için açtı ve keyif dolu bir program ile yeni yılı mutlulukla karşılamanız için size özel bir program hazırladı. Bu çerçevede hazırladıkları yılbaşı programı bilgilerine göz atabilir, dilerseniz eğer unutulmaz bir hafta sonu için Cunda otellerinden Ortunç Club'a misafir olabilirsiniz.

Ortunç Club, Cunda otel seçenekleri arasında çok uygun konaklama seçenekleri sunuyor. 2 gece 3 gün konaklamayı içeren Ortunç Club'da yılbaşı keyfi, 30 Aralık akşamı meyhane gecesi yemeği ile başlayacak.

Elias Fahidis ve arkadaşlarının katılacağı bu akşam rembetiko müziği eşliğinde eğleneceksiniz. Atilla Demircioğlu ile adeta geçmişten günümüze bir yolculuk yapacaksınız.

31 Aralık yılbaşı akşamında Serdar Ateşer ve caz arkadaşları ile yerli ve yabancı bestelerin akustik yorumunu dinleyerek yılın son gününü geçireceksiniz. Sürpriz hediyeli yılbaşı çekilişi ile akşamınıza renk gelecek ve yeni yıla lezzetli bir brunch ile başlayacaksınız...

Meyhane gecesi menüsü, gala gecesi menüsü ve konaklama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Ortunç Club iletişim bilgilerini kontrol ederek, kendilerine ulaşabilirsiniz. Mutlu yıllar dileriz...

Ortunç Yılbaşı

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler