Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Çintemani'de "Brunch & Roast" Konseptli Pazar Keyfi Başlıyor

Çintemani'de "Brunch & Roast" Konseptli Pazar Keyfi Başlıyor

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 12 Ekim 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Çintemani'de "Brunch & Roast" Konseptli Pazar Keyfi Başlıyor

İstanbul'un en özel adreslerinin başında gelen Çintemani Restaurant, 4 Kasım Pazar gününden itibaren, brunch buluşmalarına da ev sahipliği yapıyor. "Brunch & Roast" konseptiyle gerçekleştirilen geç kahvaltıda, enfes brunch çeşitlerinin yanı sıra özel et menüsü de bulunuyor.

İstanbul'un tarihi yapısı ve zengin kültürel dokusunun tam merkezinde bulunan The Ritz-Carlton İstanbul, brunch geleneğini kış aylarına da taşıyor.

İstanbul'un en özel adreslerinin başında gelen Çintemani Restaurant, brunch buluşmalarına ev sahipliği yapmak için gün sayıyor. Dost sohbetlerini uzatan pazar brunch'ı farklı menüsüyle dikkat çekiyor. Enfes lezzetlerden oluşan brunch büfesinde özel et istasyonları, "Brunch & Roast" konseptiyle 4 Kasım Pazar gününden itibaren Çintemani Restaurant'da olacak.

Çintemani Restaurant'da her pazar günü gerçekleştirilecek olan "Brunch & Roast", 11:30 - 14:30 saatleri arasında servis edilecek.

Minik misafirler için düşünülmüş restaurant içindeki özel çocuk oyun odası da dost sohbetlerini uzatmak için keyifli zamanlar vaad ediyor.