Çeşme Altınyunus Otel'de Katamaran Keyfi, Konaklama Önerileri

Çeşme Altınyunus Otel'de Katamaran Keyfi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Çeşme Altınyunus Otel'de Katamaran Keyfi

Çeşme'nin Kalem Burnu mevkisinde, Setur Marina ile iç içe yer alan Çeşme Altınyunus Otel bünyesinde yelken merkezi kuruldu.

Türkiye'nin en güzel koylarına sahip olan Çeşme'ye ayrı bir rüzgar getiren kulüp, yelken sporunu öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlıyor. Altın Yunus Yelken Merkezi bünyesinde yer alan TRW Yelken Merkezi, 15 yıldır sektörde bulunan, şampiyonluklar elde eden milli takım antrenörlerinden ve sporcularından oluşan donanımlı bir kadroya sahip.

Çeşme Altınyunus Otel ise yelken kulübünün açılışını harika bir kampanya ile kutluyor. 5 - 19 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz en az 3 günlük konaklamalarda bir saatlik katamaran turundan ücretsiz olarak faydalanmanızı sağlıyor.

Tatilinize hareket katacağı düşünülen bu etkinliği daha profesyonelce yapmak isteyenler ise ekstra ücret vererek toplam 10 saat sürecek katamaran eğitimine hemen başlayabiliyor. İsterseniz tek kişi, isterseniz iki kişi katılarak tatilinizi renklendirebilir, evinize dönerken uluslararası geçerliliğe sahip VDWS sertifikasını yanınızda götürebilirsiniz. Eğer katamaran eğitimi almak yerine eğitmen eşliğinde gezi yapmak isterseniz saatlik/günlük kiralamalar da seçenekler arasında mevcut.

AltınyunusYaz sıcaklarının kendini gösterdiği bu tarihlerde, sevdiklerinizle gidebileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın ve hemen rezervasyonunuzu yaptırın!
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)