Caffé Nero'nun Glutensiz Ürünleriyle Lezzete Uzak Kalmayın, Gezi Rehberi

Caffé Nero'nun Glutensiz Ürünleriyle Lezzete Uzak Kalmayın

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Gezi Rehberi Editor

Caffé Nero'nun Glutensiz Ürünleriyle Lezzete Uzak Kalmayın

"Milano'nun batısındaki en iyi kahveci" unvanına sahip Caffè Nero, çölyak hastaları için glutensiz lezzetler üretmeye başladı.

Glutensiz ürünlerini geliştirmeye devam edecek olan Caffè Nero, yapacağı yeniliklerle kahve tutkunlarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Caramelatte, Chai Latte, Caffè Latte ve Limonlu Muffin, glutensiz içerikleriyle tam bir keyif yaşatıyor.

“Milano’nun batısındaki en iyi kahveci” unvanına sahip Caffè Nero, glutensiz ürünleriyle artık herkesin damak tadına hitap ediyor. Caffè Nero’nun klasikleşmiş ürünleri, gluten içermeden hazırlanarak çölyak hastalarının beğenisine sunuluyor.

Caffè Nero’nun glutensiz içeriğe sahip ürünlerinin başında Caramelatte geliyor. Karamel tadının espressoyla bir araya gelmesinden oluşan Caramelatte keyfini, artık çölyak hastaları da yaşayabilecek. Bunun yanında kahve severlerin vazgeçilmezi Caffè Latte ve tarçın severlerin favorisi Chai Latte de artık glutensiz olarak hazırlanabiliyor. Yiyecekler arasında ise özel geliştirilen Limonlu Muffin çölyak hastaları için glutensiz un kullanılarak sunuluyor.

Reçeteleri değerlendirmeye devam eden Caffè Nero, glutensiz tatlarına yenilerini eklemeyi ve çölyak hastalarını lezzet ile buluşturmayı sürdürecek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)