Caffè Nero'da Kahve Kokusu "Cep"ten Geliyor, İlginç Bilgiler

Caffè Nero'da Kahve Kokusu "Cep"ten Geliyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

İlginç Bilgiler Editor

Caffè Nero'da Kahve Kokusu

Caffè Nero, yeni mobil platformuyla en keyifli kahve deneyimini yaşatıyor. iPhone ve Android'li akıllı telefonlar için hazırlanan mobil uygulama, bundan böyle sadık Nero tutkunlarını hediye kahveler, kişiye özel promosyon ve sürprizlerle şımartacak.

Akdenizli lezzetleri, farklı kahve çeşitleri, dikkatle seçilmiş müzikleri ve özel lokasyonlarındaki mağazalarıyla kahve severlere farklı bir alternatif sunan ve bugüne kadar müşterilerine 2,5 milyon kahve hediye eden Caffè Nero, artık iPhone ve Android’li akıllı telefonlar üzerinden bu geleneği devam ettirecek. Nero tutkunları, mobil uygulamasını telefonlarına yükleyerek, hemen hediye kahve deneyimini cepten yaşamaya başlayabiliyor.

iPhone ve Android’li akıllı telefonlar için hazırlanan mobil uygulama, bundan böyle sadık Nero tutkunlarını hediye kahveler, kişiye özel promosyon ve sürprizlerle şımartacak. Mekanist.net ile entegre bir şekilde çalışan uygulama, Mekanistlere özel kampanyalar da sunacak.

Nero lezzetlerinden vazgeçemeyenler hediye kahveler, kişiye özel promosyon ve sürprizler için www.caffenero.com.tr/app adresinden uygulamayı cep telefonunuza indirebiliyor. Sonrasında Caffè Nero’ya her uğrandığında tek yapılması gereken, kasadaki barista’yı mobil uygulamanın kullanıldığından haberdar etmek.

Hem tüm Nero mağazalarının hem de GPS verisine göre otomatik olarak en yakındaki mağazaların görülebileceği uygulamayla, menüdeki tüm yiyecek ve içecekler hakkında detaylı bilgiye erişilebiliyor. Bunun yanında Mekanist.net ile entegre bir şekilde çalışan uygulama, Mekanistlere özel kampanyalar da sunacak.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)