Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
İlginç Bilgiler
Caffè Nero'da Kahve Kokusu "Cep"ten Geliyor

Caffè Nero'da Kahve Kokusu "Cep"ten Geliyor

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 05 Ekim 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Caffè Nero'da Kahve Kokusu "Cep"ten Geliyor

Caffè Nero, yeni mobil platformuyla en keyifli kahve deneyimini yaşatıyor. iPhone ve Android'li akıllı telefonlar için hazırlanan mobil uygulama, bundan böyle sadık Nero tutkunlarını hediye kahveler, kişiye özel promosyon ve sürprizlerle şımartacak.

Akdenizli lezzetleri, farklı kahve çeşitleri, dikkatle seçilmiş müzikleri ve özel lokasyonlarındaki mağazalarıyla kahve severlere farklı bir alternatif sunan ve bugüne kadar müşterilerine 2,5 milyon kahve hediye eden Caffè Nero, artık iPhone ve Android'li akıllı telefonlar üzerinden bu geleneği devam ettirecek. Nero tutkunları, mobil uygulamasını telefonlarına yükleyerek, hemen hediye kahve deneyimini cepten yaşamaya başlayabiliyor.

iPhone ve Android'li akıllı telefonlar için hazırlanan mobil uygulama, bundan böyle sadık Nero tutkunlarını hediye kahveler, kişiye özel promosyon ve sürprizlerle şımartacak. Mekanist.net ile entegre bir şekilde çalışan uygulama, Mekanistlere özel kampanyalar da sunacak.

Nero lezzetlerinden vazgeçemeyenler hediye kahveler, kişiye özel promosyon ve sürprizler için www.caffenero.com.tr/app adresinden uygulamayı cep telefonunuza indirebiliyor. Sonrasında Caffè Nero'ya her uğrandığında tek yapılması gereken, kasadaki barista'yı mobil uygulamanın kullanıldığından haberdar etmek.

Hem tüm Nero mağazalarının hem de GPS verisine göre otomatik olarak en yakındaki mağazaların görülebileceği uygulamayla, menüdeki tüm yiyecek ve içecekler hakkında detaylı bilgiye erişilebiliyor. Bunun yanında Mekanist.net ile entegre bir şekilde çalışan uygulama, Mekanistlere özel kampanyalar da sunacak.