Bursa'nın İlk Kamp Ve Karavan Alanı Açıldı, Konaklama Önerileri

Bursa'nın İlk Kamp Ve Karavan Alanı Açıldı

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Bursa'nın İlk Kamp Ve Karavan Alanı Açıldı

Nilüfer Belediyesi tarafından yaptırılan ve Bursa'nın ilk kamp ve karavan alanı olan "Misi Kamp Karavan Alanı" açıldı.

Gümüştepe Mahallesi'nde 12 dönüm alan üzerinde yapılan Bursa'nın ilk kamp ve karavan alanı Misi Kamo Karavan Alanı'nın açılış törenine Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir, Nilüfer CHP İlçe Başkanı Özgür Şahin, Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu Başkanı Erdal Ötügen ile çok sayıda davetli katıldı.

Nilüfer Belediyesi'nin her zaman ilkleri hayata geçirdiğini kaydeden Mustafa Bozbey, projeyi tarihi bir bölgede hayata geçirdiklerini belirtti. Bursa'nın turizmden hak ettiği değeri alamadığını ifade eden Bozbey, şunları söyledi:

"Bursa turizm açısından büyük değerlere sahip olsa da pastadan hak ettiği payı alamıyor. Avrupa en ufak değerini ön plana çıkartarak fayda sağlarken bizler sahip olduğumuz değerlerin üzerini kapatıyoruz. Nilüfer Belediyesi olarak bölgemizdeki tarihi yapı ve bölgeleri ön plana çıkartmak için gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Bursa'nın karavan turizminden gereken payı alması ve gelen turistlere ev sahipliği yapabilmesi için bu tesisi hizmete soktuk. Türkiye'de böyle bir kamp karavan alanı yok. Çünkü biz yaparsak en iyisini yapıyoruz. Bursa ve Nilüfer'e hayırlı olsun."

Kaynak: AA

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)