Bu Yıl Neredekal.com'da Hiçbir Şey Gizli Kalmadı!, Türkiye

Bu Yıl Neredekal.com'da Hiçbir Şey Gizli Kalmadı!

6 Yorum

İlginç Bilgiler Sevgi Özdil

Bu Yıl Neredekal.com'da Hiçbir Şey Gizli Kalmadı!
2015'de Neredekal.com'da yaptığınız hiçbir şeyin gizli kalmasını istemedik ve bu yıl neler yaptığınıza bir göz atalım dedik. Siz belki ne yaptığınızı kimseye göstermediniz ya da söylemediniz ama biz tüm sırlarınızı ortaya çıkarıyoruz. Unutmayın ki hiçbir sır sonsuza dek gizli kalamaz.

1 - Fırsatını Yakaladığınız An Ağva'ya Kaçtığınızı Biliyoruz

Ağva Bungalow Koyuİster hafta sonu ister hafta içi hiç fark etmez fırsatını bulduğunuz ve şartları sağladığınız an soluğu Bungalow Koyu'nda aldığınızı artık biz de biliyoruz. Öyle ki Bungalow Koyu sizler tarafından 114.104 kez görüntülendi.

2 - Merakınıza Yenik Düşüp O Kadar Çok Aradınız Ki

Sedef Pansiyon ŞarköyBu yıl telefon faturalarınızın neden çok geldiğini biz öğrendik. Tekirdağ Şarköy'de hizmet veren Sedef Pansiyon Apart'ı bu yıl o kadar çok aradınız ki tesis telefonlara cevap vermekten çalışamadı, misafirleri ile ilgilenemedi. Bir süre sonra telefonları kitlenen Sedef Pansiyon Apart tam 7209 kez arandı sizler tarafından. Sonra neden telefon faturası bu kadar yüksek geldi diye sormayın, bizden söylemesi.

3 - 2015'te de Atakent Susanoğlu'nun Dedikodusunu Çok Yaptınız

SusanoğluSilifke'ye bağlı Atakent Susanoğlu'nun o kadar çok gıybetini yaptınız ki sormayın. Koca bir yaz tatilini bu kentte geçirdiğiniz yetmedi bir de dedikodusunu yaparak en çok yorum alan bölge ilan ettiniz. Yapılan yorumları merak edenler için hemen bir linki de şuraya koyalım ki belki siz de bir şeyler eklemek istersiniz bu dedikodulara. Yorumlarınız için; tıklayınız.

4 - Ay Ben Avşa'da Hiç Otel Bilmiyorum Ki, Demeyin Sakın!

Cane MotelBalıkesir'in Avşa Adası'nda kusursuz bir hizmet vermek için uyku nedir bilmeden çalışan Cane Motel de Atakent Susanoğlu gibi dedikodulara çok maruz kaldı bu yıl. Tamı tamına 94 kişi kendini Cane Motel hakkında konuşmaktan alamadı. Bir de bunun yanında bildiklerini kendilerine saklayanları düşünürsek ne kadar da çok güzel yorumu kaçırdığımızı fark ediyoruz.

5 - Biz Bu Tesisleri Çok Seviyoruz

sedef pansiyonSizler 7209 kez arasanız da Sedef Pansiyon Apart yetkilileri telefonlardan kalan zamanlarında hiç üşenmedi ve neredeyse yapılan tüm yorumlara cevap hakkını kullanarak misafirleri ile iletişimini hiç koparmadı. Bu yıl Sedef Pansiyon Apart'a en büyük alkış bizden!

6 - Bedava Yemek Veriliyordu Da Biz Mi Kaçırdık Acaba

Natürköy SapancaBütün yıl nerede takıldığınız da gözümüzden kaçmadı. 10.157 kez Natürköy Sapanca'yı okudunuz ve doğal yaşamın keşfine kendinizi adadınız. Öylesine çok buraya gittiniz ki acaba bedava bir şeyler dağıtıyorlar da biz mi kaçırdık diye hala üzülüyoruz.

7 - Emekli Olduktan Sonra Nerelere Kaçmayı Planladığınızı Da Biliyoruz

emekli olunca yaşanacak yerler
Editörlerimizden Diley Kuru; yemedi içmedi, bir deri bir kemik kaldı. Ne için, sizler için. Uzun yıllar araştırıp üzerine yüksek lisans, doktora… tezleri yazdığı ve en sonunda Türk insanının Emekli Olunca Yaşayabileceği 12 Sahil Kasabası'nı ortaya çıkardı. Her fırsatta bizlere 'Bu saçlarını değirmende ağartmadım ben!' diyen Diley'in, içeriğinin 145.981 kez tıklanmasından ve 26.000 kez paylaşmanızdan sonra ne demek istediğini anladık...

8 - Alkışlar 10 Numara Ekibin 10 Numara Destekçisi: Tokay Ceritoğlu'na

neredekal 10O bir gezgin… O bir bilirkişi… O bir Neredekal.com fenomeni! Ve huzurlarınızda Tokay Ceritoğlu. Toplam 69 yorum ile her koşulda ve her şartta Neredekal.com'un en sıkı takipçisi Tokay Ceritoğlu'na teşekkürü bir borç biliriz. Bu arada Tokay Ceritoğlu'na bir de sürpriz hediyemiz olacak. :)
6 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
6
/

-

Keyifle okudum bu yazınızı. :) Bu yılı sitenizi takip ederek geçirmek keyifliydi.

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
/

-

Alkışlar, tebrikler. Çok çok güzel bir yazı olmuş. :)

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
/

-

İyi dileklerinize ve değerlendirmelerinize çok teşekkür ederim. Neredekal.com'u izleyenlerin yeni yıllarını kutlar, sağlık başta olmak üzere her şeyin yolunda gitmesini dilerim.

 • Faydalı buldum (5)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
/

-

Elinize, emeğinize sağlık. Emekli olunca değerlendirmeyi düşüneceğim.

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
/

-

Yazınız çok güzel. Sanki içimizden geçenleri okumuşsunuz. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
/

-

Nasıl tatlı bir yazı olmuş, kalemine sağlık. 2016'da en çok yorumu yaparak hediyeyi kapmayı planlıyorum, hırs yaptım. ;))). Belki bir tatil koparırım. ;)))

 • Faydalı buldum (5)
 • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)