Bu Yaz Tatile Nereye Gitsek?, Rota Önerileri

Bu Yaz Tatile Nereye Gitsek?

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Bu Yaz Tatile Nereye Gitsek?

Tatil için hala plan yapmadıysanız rota ve stil önerilerimize mutlaka göz atmalısınız.

Okullar kapandı, yıllık izinler alındı ve yılın en sıcak mevsimi geldi. Bir yıl boyunca hayalini kurduğumuz tatile kavuşma zamanı! Stresi, aklımızdaki düşünceleri bir kenara bırakıp güneşlenmeye, denizin, güzel yemeklerin ve eğlencenin tadını çıkarmaya hazırız. Hala plan yapmadınız mı? İşte size tatil önerileri…

Cannes :
Fransız Rivierası'nda bulunan Cannes; lüks tatilin en popüler adreslerinden biri. Şık vitrinleri, çiçek dolu sokakları, büyük marinasıyla turistleri karşılayan şehir, tekne partileri ve lüks otelleriyle sizi bekliyor.

Göcek :
Mükemmel tatili bazen çok uzaklarda aramanıza gerek olmayabilir. Göcek; masmavi denizi, 12 adaları ve saklı koylarıyla sizi bekliyor. Tekne yolculuğu yapmayı seviyorsanız, günübirlik ya da birkaç günlük turlarla sakin ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Mallorca :
İspanya'nın en büyük adası Mallorca, gün batımının izlenebileceği en güzel yerlerden biri. Küçük mağaraları, tertemiz sahilleri, pırıl pırıl denizi ve modern marinasıyla Akdeniz'in en çok turist çeken tatil beldesi burası.

Miami :
Kuzey Amerika'nın havası, yeşil alanları, sokakları ve deniziyle en temiz şehri seçilen Miami, eğelence hayatının başkentlerinden biri. Konser, müze, eğlence parkları, upuzun kumsalları ve gece kulüpleriyle dolu dolu bir tatil sizi bekliyor.

Haberin tamamı için: ALL / Temmuz

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)