Bozcaada Begonvil Otel'den Çok Cazip Fiyatlar, Konaklama Önerileri

Bozcaada Begonvil Otel'den Çok Cazip Fiyatlar

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Bozcaada Begonvil Otel'den Çok Cazip Fiyatlar

2010 yılında Bozcaada'da hizmet vermeye başlayan Bozcaada Begonvil Otel, adeta bir begonvil çiçeği gibi adanın merkezini süslüyor.

Doğa, tarih ve denizin buluştuğu Bozcaada, Türkiye'nin en çok talep edilen tatil bölgelerinden biri. Özellikle tertemiz denizi ve uzun kumsalları bu adayı daha çekici kılıyor. Yaz sıcaklarında serinlemek için birçok tatilci ada otellerini tercih ediyor.

Bozcaada otel seçenekleri arasında farklı kategoride, farklı fiyatlar sunan birçok otel hizmet veriyor. Bozcaada Begonvil Otel ise, kalite ve konforu en uygun fiyatlarla sunan otellerden bir tanesi. Ramazan ayı boyunca Bozcaada Begonvil Otel düzenlediği kampanya doğrultusunda otel fiyatını sizler için daha da uygun hale getirdi.

Standart odada konaklama ve kahvaltı ücretini günlük 75 TL'den sunan Bozcaada Begonvil Otel, birkaç günlük tatiller için en iyi alternatiflerden birisi. Duvarlarını birbirinden güzel tabloların süslediği otelin odaları ise konfor öncelik alarak döşenmiş. Otelin kimi odalarının penceresi ise denize doğru açılıyor...

Tüm yıl boyunca hizmet veren Bozcaada otelleri arasında yer alan Bozcaada Begonvil Otel 10 adet odadan oluşuyor. Rezervasyonunuzu erkenden yaptırmalı ve bu keyifli otelde uygun fiyatlarla konaklama şansını kaçırmamalısınız...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)