Bodrum'un En İyi 8 Butik Oteli

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Diley Kuru

Bodrum'un En İyi 8 Butik Oteli
Yaz tatillerinin gözde adreslerinden biri Bodrum. Meşhur Bodrum Kalesi, sokakları süsleyen beyaz evleri, restoranları ve rakip tanımaz gece hayatı ile yaz mevsiminin doludizgin yaşandığı bir tatil beldesi. Doğa ve deniz aşıklarının hiçbir şekilde vazgeçemediği Bodrum'da, sıcak ve samimi atmosferleri ile sizleri misafir etmeyi bekleyen pek çok butik yer alıyor. Son zamanlarda tatilciler her şey dahil kavramından bir hayli bunalmışken, bir anda hayatımıza butik oteller giriverdi. Bodrum butik otelleri de hem tasarımları hem hizmetleri hem de huzurlu ortamları ile kapılarını aralıyor tüm tatilseverlere. Biz de, bu yaz hayalinizdeki tatili yapabileceğiniz Bodrum'un en iyi 8 butik otelini sizler için sıralayalım dedik.

1 – Safa Otel

Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Bodrum'da en iyi hizmeti sağlayan butik otellerden biri Safa Otel. Aradığınız şey aile sıcaklığı, ev rahatlığı ve güler yüzlü hizmet ise Safa Otel'i tercih etmememiniz için hiçbir neden yok. Bodrum Bitez'de bulunan Safa Otel, oldukça mütevazı bir butik otel olmasının yanı sıra, misafirlerin rahat bir tatil geçirmelerini de sağlıyor.

2 – La Brezza Suite & Hotel

Tesis Fiyatı

23 Mayıs 2022 giriş oda fiyatı

760 TL

En Uygun Fiyata Git
Bodrum'un Akyarlar mevkiinde bulunan gizli bir cennet misali La Brezza Suite & Hotel. Doğanın eşsiz renkleri ile Bodrum'un aşk dolu havasını birleştiren bu butik otelde, kendinizi farklı bir dünyada hissedebilmeniz mümkün. Bunun en büyük nedeni ise, La Brezza Suite & Hotel'in her yanı begonvillerin süslediği, çimlere muz ağaçlarının gölgelerinin düştüğü tropik bir bahçeye sahip olması.

3 – Costa Farilya Hotel

Kişiye özel hizmet anlayışı, Costa Farilya Hotel'de yeniden yorumlanıyor. Misafirlerine her zaman en mükemmeli sunmayı hedefleyen Costa Farilya Hotel, Bodrum'da butik ruhunu en iyi yansıtan otellerden biri. Gündoğan mevkiinde yer alan Costa Farilya Hotel, sağladığı pek çok olanakla da Bodrum'un en gözde butik otelleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

4 – Club Türkbükü

Bir tatilde aradığınız şeyler huzur, güvenli konaklama ve eğlence ise Club Türkbükü sizin için ideal bir butik otel. Kalite ve konforu samimi bir atmosferle harmanlayan Club Türkbükü, Bodrum'un Göltürkbükü mevkiinde yer alıyor. Misafirlerine farklı konseptlerde hizmet veren Club Türkbükü'nde, meyve ağaçlarının altında dinlenirken, bir yandan da leziz limonatanızı yudumlayabilirsiniz.

5 – Arion Resort Hotel

Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Bodrum'un en güzel ve antik yerlerinden biri olan Gümüşlük'te bulunan Arion Resort Hotel, bölgenin sahip olduğu o otantik dokuyu ve kültürü en iyi şekilde yansıtıyor. Arion Resort Hotel, her şeyden önce çevre değerini ön planda tutuyor. Estetik değerlere verdiği önem, doğaya uygun yapısı ve sağlıklı çevre anlayışı ile Arion Resort Hotel'de, farklı bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

6 – Sofabed Boutique Hotel

Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Bodrum'un o bembeyaz evleri arasında yer alan huzur dolu bir otel Sofabed Boutique Hotel. Ortakent Yahşi'de yer alan Sofabed Boutique Hotel, pek çok yere yakınlığı ile de bir hayli avantajlı konumda. Bodrum'un en ilgi çekici otellerinden biri olan Sofabed Boutique Hotel, eşsiz deniz manzarası ile de misafirlerini büyülüyor.

7 – Temenos Otel

Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Bir tarafında mis kokulu mandalina bahçeleri, diğer tarafında Bodrum'un beyaz evleri… Üstüne bir de Ege'nin mavisiyle bütünleşen eşsiz bir manzara… Tüm bunları Ortakent Yahşi'de yer alan Temenos Otel'de bulabilmeniz mümkün. Doğal taşlarla oluşturulmuş mimarisi, Temenos Otel'in en dikkat çeken özelliği. Doğal dokuyu seçkin bir ortamla harmanlayan Temenos Otel, bu yaz tercihleriniz arasında yer alabilir.

8 – Olira Boutique Hotel

Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Bodrum'un Gündoğan mevkiinde yer alan Olira Boutique Hotel, bölgenin kültürel dokusunu ve zengin tarihini en iyi şekilde yansıtan otellerden biri. Huzuru ve mutluluğu palmiye ağaçlarının gölgesinde yakalayacağınız Olira Boutique Hotel, Bodrum'da sükuneti yaşamak isteyenler için oldukça ideal. Bir tatilcinin tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayan Olira Boutique Hotel'de, sıcak ve samimi bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)