Bodrum'da Yaza Masmavi Bir Veda: The Bodrum Cup, Türkiye

Bodrum'da Yaza Masmavi Bir Veda: The Bodrum Cup

1 Yorum

Yapmadan Dönme Bengi Alkaya

Bodrum'da Yaza Masmavi Bir Veda: The Bodrum Cup
Keşfedilmeyi bekleyen masmavi koyları ve hareketli geçen yaz sezonuyla gönüllerimizde taht kuran Bodrum, her yıl olduğu gibi bu yıl da yine Ekim ayında, henüz yaza "hoşça kal" demeye hazır olmayanların heyecanla beklediği bir etkinlikle geliyor; The Bodrum Cup. 1989 yılından beri yelken tutkunlarını bir araya getiren ve bu yıl da 29'uncusu düzenlenecek olan etkinlikte yelkenciler 6 gün boyunca tüm hünerlerini sergileyecek. 16 Ekim – 21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte yarışmacılar cruiser, katamaran ve tırhandil kategorilerinde yarışacaklar.
bodrum cup 201716 Ekim Pazartesi günü kampana seremonisiyle Bodrum'da başlayacak olan yarış, farklı koyları içeren 5 etaba ev sahipliği yapacak. Yalnızca ülkemizden değil, dünyanın çeşitli ülkelerinden yelken tutkunlarının da heyecanla beklediği ve turizmin canlanmasına büyük katkı sağlayan The Bodrum Cup, aynı zamanda gelecek neslin de yelkenle tanışmasına olanak sağlıyor. Bir yandan sahip olduğumuz muhteşem koylarımızın kıymetini bilmeyi bir yandan da gelecek sezonlarda yepyeni duraklara yelken açmayı amaçlayan etkinlik, her yıl katlanarak büyümeye devam ediyor. The Bodrum Cup'ın ulaşmak istediği yeni destinasyonlar arasında ise Akdeniz'e doğru açılmak yer alıyor.
the bodrum cup 2017Yelken yarışlarının yanı sıra etkinlikte ünlü isimlerin yer aldığı konserler, karma resim sergisi, fotoğraf yarışmaları, yemek yarışmaları gibi eğlence ve heyecan dolu aktiviteler de gerçekleştirilecek. MFÖ, Melis Dağ, Duygu Soylu, Meya, Bora Duran ise etkinlik sırasında sahne alacak ünlü isimler arasında. Kısacası 6 gün boyunca yarışmalara katılmasanız dahi The Bodrum Cup'ın havasını solumak için çok fazla nedeniniz var gibi duruyor.
bodrum cup etkinlikEkim ayının hiç şüphesiz Bodrum'un en güzel dönemlerinden biri olduğu göz önüne alınırsa, sezona son bir kez dönüp bakmak isteyenler The Bodrum Cup'ın hazırladığı etkinlik programı ise şu şekilde;
16 Ekim Bodrum Etkinliği Açılış Seremonisi
17 Ekim Tav Passport Bodrum - Kissebükü Etabı
18 Ekim Metro Kissebükü – Bodrum Etabı
19 Ekim Anadolu Sigorta Bodrum – Yalıkavak Etabı
20 Ekim Technogym Yalıkavak – Gümüşlük Etabı
21 Ekim Palmarina Bodrum Gümüşlük – Palmarina Etabı
the bodrum cupBu yıl Neredekal.com'un da sponsorları arasında bulunduğu ve bizlere unutulmaz anlar yaşatacak olan The Bodrum Cup'ta hem heyecan dolu hem de aktivite dolu bir etkinlik bizleri bekliyor. Üstelik henüz programınızı yapmadıysanız ve bu büyülü ortamı merak ediyorsanız etkinlik sayesinde Bodrum'da sezonun son tatilini yapma fırsatı da bulabilirsiniz.
1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1
/

-

Üç tarafı denizlerle çevrili ve başta Ege olmak üzere tüm denizseverlerin gönlünü okşayacak koylara sahip ülkemizde, denizciliği sevdirmek adına son derece değerli bir organizasyon. Denizi sevmek, denize karadan bakmakla değil denizde olmakla başlar... Ülkemiz için son derece yüksek bir temsil mertebesine sahip bu vb. organizasyonların çok daha artması dileklerimle...

  • Faydalı buldum (3)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)