Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Bodrum'a Yakışan Nostaljik Eğlence!

Bodrum'a Yakışan Nostaljik Eğlence!

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 19 Temmuz 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Bodrum'a Yakışan Nostaljik Eğlence!

Açık Hava Sinema Keyfi Cinemaximum Midtown’da Başladı!

28 Haziran 2012’de Bodrum Ortakent mevkiinde açılan bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Midtown, aynı yıl içinde hizmete açılan Midtown Cinemaximum sinema zincirinin yeni açık hava sinema açılışını “Dünya Film Müzikleri” ile kutladı.

Keman sanatçısı Mehmet Yasemin önderliğinde kurulan ve 25 kişiden oluşan Midtown Orkestrası tarafından gece boyu dünya klasikleri arasında yerini almış birçok filmin müziği canlı olarak seslendirildi.

Müziklerini aklımızdan çıkaramadığımız film ve karakterlerin öykülerini anlatan filmlerin müzikleri, davetlileri 1950’lı yıllardan günümüze nostaljik bir yolculuğa çıkardı.

Ünlü yönetmenlerin filmografisinde en sevilen kült film müziklerinin yer aldığı, zaman zaman duygusal anlar yaşatan, zaman zaman coşturan konserde davetliler, aynı zamanda açık hava sinema perdesinde görsel bir şölen ile karşılandılar.

Midtown Cinemaximum açık hava sinema keyfi her akşam 21.30’da izleyicileri ile buluşmaya devam edecek. Dünya standartlarındaki sinema salonlarında dünyanın en iyi filmlerini seyretmek için Cinemaximum Midtown Açık Hava Sineması'nda yeriniz hazır.

Mars Entertainment Group bünyesinde 58 sinema işletmesiyle faaliyet gösteren Cinemaximum sinema zincirinin yeni açık hava sinema kompleksi; geçtiğimiz yıldan beri Midtown’da hizmet vermekte olan Cinemaximum sinemasının teras katında 13 Temmuz 2013 günü özel bir davet ile açılıyor. 15 Temmuz günü sinemaseverlere hizmet sunmaya başlayacak, son teknoloji ile donatılmış 450 kişilik armut minder kapasitesine sahip Cinemaximum Midtown açık hava sineması yaz gecelerinde sinema keyfini doyumsuz hale getirecek.