Bodrum'un Gözdesi Fink Artık Bebek'te, Haber - Duyuru

Bodrum'un Gözdesi Fink Artık Bebek'te

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Bodrum'un Gözdesi Fink Artık Bebek'te

Amerikan kafe-barlarından esinlenerek hazırlanan ve retro tarzı dekoruyla misafirlerine keyifli bir ortam sunan Fink Roof Lounge Bar Bebek'te açıldı.

On iki yıldır Bodrum aşıklarının vazgeçilmez mekanı haline gelen Fink, İstanbul'daki ilk mekanını Bebek'te açtı. Sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar hizmet veren Fink'in dekorasyonu bu uzun mesai saatleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış.

Fink gündüzleri sade ve fonksiyonel mekan kullanımıyla göze çarparken aydınlatma elemanlarının seçimi sayesinde geceleri adeta kimlik değiştiriyor ve böylece iki farklı anlayışı bir arada cesaretle taşıyabiliyor.

Fink Roof Lounge'ın mutfağı ise şef Paşa Bayır'a emanet. Bayır'ın Fink'e özel spesiyalleri ile mekan daha da cazip hale geliyor. Öğle yemeklerini özel ve sıcak bir mekanda, hoş müziklerle renklendirmek isteyenler de unutulmamış ve menüye farklı tatlar eklenmiş.

Bebek'in keyfini akşam saatlerinde çıkarmak isteyenler ise Fink Cafe'nin iddialı menüsüyle mekanın özel atmosferini doyasıya yaşayabilirler… Bebek'in uğrak mekanları arasında yerini alan Fink Roof Lounge Bar; dekoru, tarzı, mekanı ve menüsüyle ilgiyi üzerine toplayacak gibi gözüküyor.

Haberin tamamı için: Dekorasyon Dünyası Dergisi / Mayıs

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)