Bobou Beach Club Muhteşem Bir Partiyle Kapılarını Açıyor, Faydalı Bilgiler

Bobou Beach Club Muhteşem Bir Partiyle Kapılarını Açıyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Bobou Beach Club Muhteşem Bir Partiyle Kapılarını Açıyor

Alaçatı'nın hiç dinmeyen ılık rüzgarına yeni bir beach club eşlik etmeye hazırlanıyor.

29 Haziran Cuma akşamı açılışını yapacak olan Bobou Beach Club, muhteşem deniz havasıyla ve yumuşacık kumlarıyla görsel şova başlayacak.

Avrupa’nın en büyük ve en kapsamlı beach club özelliğini taşıyan Bobou Beach Club, turizm açısından Alaçatı’ya yeni ve hiç bitmeyen bir hareketlilik katacak. Son zamanlarda bu bölgede açılan beach clublar, yakın tarihlerde eğlence sektörünün Alaçatı’ya kayacağının sinyallerini veriyor. Kalıcı olacağının mesajını veren Bobou Beach Club’ın işletmecileri, çevre ile barışık bir anlayışı yansıtacaklarını belirtiyor. Çeşme’nin bu yeni mekanının isim babası Güneri Civaoğlu. Geçtiğimiz aylarda köşesinde Emre Ergani hakkında yazdığı Emre’nin Bobo’ları adlı başlık bu yeni mekana ilham vermiş.

Enerjinizi şimdiden depolayın. 29 Haziran saat 22:00 itibariyle Virgin Radyo DJS ve DJ Doğuş Çabakçor müzikleriyle hızlı bir giriş yapacak. İlgi çekici performansları da seyredip coşabileceğiniz partide başrol sizsiniz. Sabahın ilk ışıklarına kadar durmadan devam edeceğiniz Bobou partisi size kışkırtıcı bir yaz sunacak ve yaz boyunca Richi Rich partileri, vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak.

Büyük bir yatırım yapılan Bobou, hem eğlenceli ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz hem de bir an olsun sıkılmayacağınız günlerin haberini büyük bir partiyle vermeye hazırlanıyor. Bobou Beach Club’un 29 Haziran Cuma akşamı vereceği partiye tüm eğlence tutkunları davetli. Alaçatı tatilinize daha fazla hareket getirecek olan Bobou, sıcak ve samimi ortamıyla hem çevrenizi hem de kalbinizi fethedecek.

Bobou Beach Club Çeşme
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)