Blue Harmony SPA'da Bedeniniz ve Ruhunuz Doğanın Gücü İle Buluşuyor!, Konaklama Önerileri

Blue Harmony SPA'da Bedeniniz ve Ruhunuz Doğanın Gücü İle Buluşuyor!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Blue Harmony SPA'da Bedeniniz ve Ruhunuz Doğanın Gücü İle Buluşuyor!

Wyndham İstanbul Kalamış Marina içerisinde yer alan Blue Harmony SPA, insana ve çevreye bağlılığını ritüellerinde kullandığı sertifikalı organik ürünlerle gösteriyor. Blue Harmony SPA, misafirlerinin ruhsal ve bedensel yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefliyor!

Anadolu Yakası'nda konumlanan Wyndham İstanbul Kalamış Marina, misafirlerine konforu ve kusursuz hizmetleri ile her alanda kaliteli bir yaşam sunuyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina'nın içerisinde 3500 metrekarelik bir alan üzerine kurulan Blue Harmony SPA, Anadolu Yakası'nın en özel merkezlerinden biri olarak kısa sürede büyük bir kitlenin beğenisini kazanmış durumda.

Blue Harmony SPA, jakuzili - özel hamamlı VIP masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar&sauna odası, macera duşu, kişiye özel alanı olan Türk hamamından oluşuyor. Her deneyimi misafirleri için kusursuz bir hale getirmeyi hedefleyen Blue Harmony SPA, insana ve çevreye bağlılığını da terapi ve ritüellerinde kullandığı sertifikalı organik ürünlerle gösteriyor.

Blue Harmony SPA'nın masajlar, cilt ve vücut bakımları, ritüel bakımlar ve hamam bakımlarında kullandığı tüm ürünler, USDA Organic, Ecocert, Cosmebio, ICEA, Etko ve Agriculture Biologigue gibi uluslararası saygın sertifika kuruluşları tarafından sertifikalandırılmış ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Organik tarımın özel verimi olarak ortaya çıkan, insanın doğal yapısıyla uyumlu kişisel bakım ürünleri ile teninizi şımartmak, ruhunuzu rahatlatmak için Blue Harmony SPA'nın ritüelleriyle tanışmanızın şimdi tam vakti!

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)