Big Plate Saturdays İle Şehre Yeni Bir Soluk Geliyor, Haber - Duyuru

Big Plate Saturdays İle Şehre Yeni Bir Soluk Geliyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Big Plate Saturdays İle Şehre Yeni Bir Soluk Geliyor

Haftanın yorgunluğunu eğlenceli bir cumartesi akşamıyla atmak, iş hayatının stresinden uzaklaşıp müziğin keyfini çıkarmak isteyenler için Big Plate özel bir alternatif oluşturuyor.

Haftanın yorgunluğunu, eğlenceli bir cumartesi akşamıyla atmak, iş hayatının stresinden uzaklaşıp müziğin keyfini çıkarmak isteyenler için Big Plate, özel bir alternatif oluşturuyor. Her cumartesi gün batımıyla birlikte Big Plate Teras'ta egzotik kokteyller ile Kerem Ülken'in Afro-Brezilya ses ve ritim yelpazesinin eşlik ettiği keyifli akşamlar yaşanıyor.

Cumartesi günleri Big Plate'te gün batımıyla birlikte yemeklere klasik bossa nova'lar, kokteyllere batuque ritimleri, tatlı sohbetlere de Afro-Latin nu-jazz müzikler eşlik ediyor. DJ Kerem Ülken ve konuk müzisyenler canlı performansları ile de akşama renk katıyor.

"Big Plate Saturdays"'e müzikleriyle hayat veren Kerem Ülken, eylül ayı itibariyle Big Plate'in müzik koordinatörlüğünü üstlendi. 1997 yılında DJ'liğe başlayan Ülken, acid jazz, trip hop, deep house ve global sound'ları tema alarak düzenlediği 1000'i aşkın gecede farklı müzisyenlere de yer verdi. 8 sene süren “'Shanta”' partisi ile Baltimore, Washington DC ve New York bölgesinde dünya müziğini temsil eden bir marka oldu. Shanta Records altında, Amerika ve Güney Amerika'da bestelerini kaydetti. Türkiye, Hindistan, Arjantin, İtalya, Polonya, Brezilya, İsrail, İspanya ve ABD'den 33 sanatçıyı 3 albümlük projesinde birleştirdi.

Kerem Ülken ile müziğin kalbi, cumartesileri Big Plate'te atıyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)