Beykoz'da Bir Yaz Gecesi Festivali Başlıyor!, Türkiye

Beykoz'da Bir Yaz Gecesi Festivali Başlıyor!

2 Yorum

Faydalı Bilgiler Arzu Aksaya

Beykoz'da Bir Yaz Gecesi Festivali Başlıyor!
Dijital çağ iyi güzel de sinemanın açık havada izleneni daha bir güzeldi sanki. Hiç deneyimlemediyseniz işte size Beykoz'un muhteşem manzarasında gökyüzünün altında bir sahne; Bir Yaz Gecesi Festivali!

Kundura Sinema ve Sahne tarafından düzenlenen festival aslında sadece sinema değil, konser etkinliklerini de kapsıyor. Belgesel, klasik ve sessiz film gibi birçok kategoride zengin bir arşiv izleyeceğiniz sahne, sıra konsere gelince cazdan elektroniğe zengin bir müzik seçkisi de sunuyor.

Bu yıl beşincisi düzenlenen festivalin başlangıç tarihi 16 Temmuz. Eylül'e kadar sürecek etkinliklerde ise bakın neler var;

Beykoz'da Bir Yaz Gecesi Festivali Başlıyor!Filmler: Meryl Streep'in oyunculuğunu konuşturduğu Suffragette (Diren) ; Altın Küre kazanmış bir klasik A Star Is Born (Bir Yıldız Doğuyor); Renee Zellweger'in ışıldadığı Judy; 1970'lere ışınlanacağınız hınzır bir komedi Delphine and Carole; Elizabeth Sankey'in hem de romantik hem de güldüren filmi Romantic Comedy!

Bilet satışları ise 25 Haziran'dan itibaren Beykoz Kundura'nın resmi sitesinden başlıyor. Bu şahane atmosferi kaçırmayın!

2 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
2
/

-

Çok ıyi düşünülmüş emeği geçen herkese teşekkürler bence muhteşem olacak

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
2
/

-

Sosyalleşmeyi, güzellikleri yaşamayı çok özledik? Fırsatları kaçırmadan bu güzel yerlerde, filimler, konserler izlemek ayrıcalık olacak. Teşekkürler?

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)