Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Best Western Şile Gardens'tan Alternatif Kış Tatili Fırsatı

Best Western Şile Gardens'tan Alternatif Kış Tatili Fırsatı

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 12 Kasım 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Best Western Şile Gardens'tan Alternatif Kış Tatili Fırsatı

Kış artık kapımızı çaldı. Kendimizi eve kapatmak yerine, mevsime uygun, farklı ve eğlenceli aktiviteleri düşünmenin tam zamanı! Şehirden çok uzaklaşmadan hafta sonlarını değerlendirmek isteyenlerin uğrak yeri Best Western Şile Gardens Hotel, kış tatilini doyasıya yaşamak isteyenleri bekliyor.

İstanbul'un yanı başında yer alan Best Western Şile Gardens Hotel hem özgün mimari yapısı ve doğayla iç içe olmasıyla, hem de "şehirde fakat şehirden uzak" konumuyla, kışın farklı güzelliklerini ortaya çıkarıyor.

Kış aktivitelerini sevenler için ATV, binicilik, paintball gibi etkinlikler sunan Best Western Şile Gardens Hotel, mevsimi dinlenerek geçirmek isteyenlere ise Le Spa'yı öneriyor.

Best Western Şile Gardens Hotel'in huzur, rahatlama ve yenilenme yeri elbette ki Le Spa! Kışın sert soğuğunda kuruyan cildinizin ışıltısını yeniden kazanması ve enerjisi tükenmiş bedeninizin dinlenip zindeliğine kavuşması için, kendinizi Le Spa'nın uzman ekibine teslim edin. Masaj ve bakım odaları, sauna, Türk Hamamı, buhar odası ve tuz odasında, sizlere tam anlamıyla bir Spa hizmeti sunuluyor.

Best Western Şile

Kapalı havuz ve fitness salonlarıyla da ön plana çıkan Best Western Şile Gardens Hotel, zengin yemek menüleriyle de misafirlerinin gönlünde ayrı bir yer ediniyor. Küçük bir balıkçı kasabası olan Şile'nin tam kalbinde bulunan BW Şile Gardens Hotel & Le SPA'da, mevsiminde tazecik balıkları yemenin keyfini sürerken, sağlıklı ve formda kalmanın anahtarını da elinize geçireceksiniz.

Best Western Şile Gardens Hotel & Le SPA'nın özel olarak hazırladığı yeni paketinde; iki kişilik odada, bir gece oda + kahvaltı konaklama ve 30 dakikalık İsveç masajı, kişi başı sadece 60 Euro'ya sunuluyor.