Benzersiz Bir Bodrum Deneyimi, Turlar - Geziler

Benzersiz Bir Bodrum Deneyimi

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

Benzersiz Bir Bodrum Deneyimi

Dünyanın en prestijli otel gruplarından biri olan ve efsanevi hizmetleriyle uluslararası alanda ün kazanan Mandarin Oriental Hotel Group şimdi ilk defa Türkiye'de.

Sunduğu lüks olanaklar ve ödüllü hizmetleriyle ünlü Mandarin Oriental, Göltürkbükü'nde, Akdeniz ve Ege'nin buluştuğu eşsiz Cennet Koyu'nda yeni bir dünyayı hayata geçiriyor…

Yılın her mevsiminde her anın tadını çıkarabileceğiniz, her parçası en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, binbir çeşit bitki ve zeytin ağaçlarıyla bezeli Akdenizli yeni bir yaşam stili hayat buluyor.

600 dönüm üzerine yayılmış üç özel plajı ve iki kilometrelik sahil şeridi boyunca yeşil ile mavinin buluştuğu bu eşsiz cennette, dünyaca ünlü ödüllü mimarlar tarafından tasarlanan, Antonia Citterio imzalı 82 özel deluxe odası ve 20 suiti ile Mandarin Oriental Hotel, Bodrum'da yer alacak. Bodrum otel fiyatları arasında her bütçeye uygun çözümler sunan otel, size lüksü yaşatıyor.

Modern bir yaklaşımla, her çizgisi ustalıkla yaratılan 116 rezidans ve her biri kendi havuzuna sahip 98 villa ile The Residence Mandarin Oriental, Bodrum'da sofistike bir yaşama ev sahipliği yapacak. Her biri benzersiz bir manzaraya hakim, kişiye özel yaşam olanakları sunan villa ve rezidanslar Mandarin Oriental'ın efsanevi hizmetleriyle Akdeniz'de lüks kavramı yeniden tanımlayacak

Haberin tamamı için: Maison Française / Haziran

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler