Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Bayram Tatilinde Münevver Abla Konuk Evi'nden Avantajlı Fiyatlar

Bayram Tatilinde Münevver Abla Konuk Evi'nden Avantajlı Fiyatlar

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 11 Ekim 2011
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Bayram Tatilinde Münevver Abla Konuk Evi'nden Avantajlı Fiyatlar

Yılın son tatil fırsatlarından biri olan Kurban Bayramı tatilinizi ev sıcaklığında bir otelde geçirmek ister misiniz?

Alaçatı merkezde konumlanan Münevver Abla Konuk Evi, içten ve samimi misafirlik anlayışı ile sizleri Alaçatı'ya davet ediyor. Kurban Bayramı'nda hem yaşadığınız yerden uzakta, hem de aile sıcaklığında bir tatil düşlüyorsanız Münevver Abla Konuk Evi'nin kapısını çalabilirsiniz...

Alaçatı'nın yaz aylarından kalma tadı, dağılan kalabalığı ile size özel bir tatil geçirmek için Münevver Abla Konuk Evi'nin misafiri olmalı ve sabahlarınıza mis kokulu organik bir kahvaltı ile başlamalısınız.

Gözlerinizi açtığınızda duvardan sarkan yaz çiçekleri, yemyeşil bahçesinde mis gibi kurabiye kokuları eşliğinde bir tatil geçirebilirsiniz.

Alaçatı'da Kurban Bayramı tatili için fiyatlar birçok otelde artarken, Münevver Abla Konuk Evi, fiyatlarda herhangi bir değişiklik yapmıyor. Sizler için Kurban Bayramı'nda kış fiyatları ile kapılarını açıyor.

Yalnızca 5 odası ile hizmet veren Alaçatı'nın bu özel konuk evinde yerinizi şimdiden ayırtın ve 150 - 200 TL arasında değişen konaklama fiyatlarından hemen yararlanın.

Münevver Abla Konuk Evi'nin meşhur mantısı ise bu misafirliğin aklınızda en çok kalan ikramı olacak...