Bavulunuzu Toplayın, Maldiv Adaları'na Gidiyorsunuz!, Haber - Duyuru

Bavulunuzu Toplayın, Maldiv Adaları'na Gidiyorsunuz!

Haber - Duyuru - - tarafından eklendi. Sen De Görüşlerini Paylaş

Bavulunuzu Toplayın, Maldiv Adaları'na Gidiyorsunuz!

Tropik tatil peşindeyseniz, lakin vize peşinde koşmak istemiyorsanız Maldivler tam size göre…

Vize işleriyle uğraşmak istemiyor fakat güzel bir yerde tatil yapmak istiyorsanız Maldivler tam da size göre bir seçenek. Bavulunuzu toplayın, çünkü Maldiv Adaları'na tatile gidiyorsunuz.

Türkiye'den hiçbir tropik adaya direkt uçak yok. Haliyle Maldivler'e giderken aktarma yapmak zorundasınız. Dolayısıyla normalde tropik ada seyahati için hem gideceğiniz adaya hem de aktarma yapmak için havalimanında bulunacağınız ülkeden transit vizesi almak durumundasınız. Maldivler bu kaidenin dışında kalıyor. Zira, Maldiv Adaları'na gitmek için Türkiye'ye vize uygulamayan bir başka ülke olan Katar'dan aktarma yaparsanız, vize derdinden kurtuluyorsunuz.

Maldiv'i bir başka ayrıcalıklı kılan özelliği ise Havai, Tahiti gibi adalara göre fiyatlarının daha uygun olması. Tahiti için kişi başı bir haftalık fiyatlar, her şey dahil 3 bin 800 Euro. Maldiv için en hesaplı kişi başı bir haftalık tur fiyatı ise 1.500 Euro'dan başlıyor.

Adadaki bütün tatil köylerinde konaklama konsepti su üzerine inşa edilmiş villalar üzerine kurulu. Böylece odanızın tam önünden, bahçeye çıkar gibi Maldiv'in içme suyu kadar berrak denizine atlayabiliyorsunuz. Villalar çok lüks. Cam küvetin altından, cam zemin sayesinde duş yaparken bile denizin üzerinde duruyormuş hissini yaşamaktan, denizde yunuslarla dalışa kadar birçok özellik sunan Maldiv tatilini en ekonomik geçirmenin yolu turlara katılmaktan geçiyor.

Haberin tamamı için: Boxer / Haziran

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler