Bavul.com Ve TEB İşbirliği İle Uçuran Kampanya!, Haber - Duyuru

Bavul.com Ve TEB İşbirliği İle Uçuran Kampanya!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Bavul.com Ve TEB İşbirliği İle Uçuran Kampanya!

Türkiye'nin en kapsamlı kişisel seyahat asistanı bavul.com'dan TEB Worldcard ve TEB Bonus Card'la alışveriş yapan herkes, bilet tutarının %20'sini Bonus veya Worldpuan olarak geri alabiliyor!

Üstelik Turkcell’li bavul.com müşterileri yurt içi uçuşlarda ekstra indirim ve kampanyalardan faydalanabiliyor!

Türkiye’nin en kapsamlı uçak bileti satış sitesi bavul.com, gezginlere sunduğu seyahat planlama kolaylığını ekstra fırsatlarla zenginleştiriyor.

Bavul.com ile yurt içi ve yurt dışı seyahatlerini en hızlı, ekonomik ve kolay şekilde planlamak isteyenler, uçak biletlerini TEB Worldcard ve TEB Bonus Card ile satın aldıklarında bilet tutarının yüzde 20’sini Bonus veya Worldpuan olarak kazanabiliyor.

Bavul.com ve TEB iş birliği ile gerçekleşen kampanyada alt sınır yok. Örneğin TEB Worldcard ya da TEB Bonus Card ile 1.000 TL değerinde bilet satın alan bir yolcu, 200 TL değerinde Worldpuan ya da Bonus kazanabiliyor.

Turkcell’lilere yurt içi uçuşlarda duble fırsat

Bavul.com müşterisi Turkcell’liler, ayrıca yurt içi uçuşlarında hem özel indirim fırsatından hem de TEB kredi kartlarının puan avantajından yararlanabiliyor. Yurt dışı uçuşlar için ise iki kampanya arasından dilediklerini tercih edebiliyorlar.

Bavul.com’da neler var?

Bavul.com, uçak ve otobüs aktarmalı seyahat planlama, tek SMS ile rezervasyon, istenilen fiyattaki bileti arayıp, bulduğunda yolcunun cebine getiren asistan hizmeti gibi fark yaratan özellikleriyle seyahat planlamayı eziyet olmaktan çıkarıp keyfe dönüştürüyor. Yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinin kolayca satın alındığı, farklı ulaşım şirketlerinin fiyat ve zamanlama bilgilerinin tek bir ekranda detaylarıyla karşılaştırıldığı site, tüm seyahat ihtiyaçlarını en hızlı, ekonomik ve verimli şekilde tek noktadan karşılıyor.

Uçak ve otobüs biletini aynı anda sunarak fark yaratan bavul.com, Türkiye’de bir ilk olan asistan hizmeti sayesinde de istenilen fiyattaki bilet peşinde koşma derdine son veriyor, bileti yolcunun cebine getiriyor. Site, hayat kolaylaştıran özelliklerinin yanı sıra kullanıcı dostu ara birimiyle de en gelişmiş görsel karşılaştırma imkânı sağlıyor.

Turkcell'li olsun olmasın herkes bavul.com’a ücretsiz üye olabiliyor. bavul.com’a üye olmak için www.bavul.com adresine girerek ana sayfadaki “Yeni Üye” butonuna tıklamak yeterli. Siteye Facebook hesabıyla bağlanmak da mümkün...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)