Bas Struik Icebarist Club & Lounge’da !, Haber - Duyuru

Bas Struik Icebarist Club & Lounge’da !

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Bas Struik Icebarist Club & Lounge’da !

Sezona hızlı bir başlangıç yapan Icebarist Club&Lounge elektronik müziğin farklı isimlerini İstanbul'a getirmeye devam ediyor. Dünyanın en önemli elektronik müzik prodüktörlerini ve DJ'lerini yetiştiren Hollanda'dan farklı bir yetenek Bas Struik, 22 Eylül 2012'de Icebarist Club&Lounge'da müzikseverlerle buluşuyor.

Bas Struik, müziğin hayatın her yerinde olduğu Eindhoven‘da seksenli yılların ortasında dünyaya geldi. İlk turnable'ını alması için 17 yaşına kadar beklemesi gerekse de sahip olduğu büyük müzik tutkusuyla kısa sürede technodan minimale, discodan electroya farklı tarzlarda çalmaya başladı. Struik, aynı dönemde toplamaya başladığı nadir plaklarla müzik bilgisini genişletmeye devam etti. Bu dönemde kendisini en çok etkileyen sanatçıların başında Depeche Mode, Reboot, Mathias, Ricardo Villalobos bulunuyordu.

Struik yeteneğini ilk olarak bir grup muzik tutkununun tek gün içinde organize olarak düzenlediği genellikle yasadışı ‘rave' adı verilen partilerde gösterdi. Hollanda'daki eğlence kültürünün önemli bir parçası olan ‘rave'ler Struik'in kariyeri için önemli bir adım oldu. Birçok başarılı performanstan sonra müzik kariyerine prodüksiyonu da eklemek isteyen Struik, 2009 yılında DJ kimliğine prodüktörlüğü de ekledi. Struik o tarihten itibaren her konserde yeni şarkılarla seyircilerini heyecanlandırdı.

Icebarist Club&Lounge sizi sürpriz ve heyecan dolu bir konser için 22 Eylül'de Bas Struik performansına davet ediyor.

Non-stop bir eğlence anlayışı

Maslak'ta bulunan Windowist Tower binasının altında yer Icebarist&Club Lounge, dünyaca ünlü heykeltıraş ve tasarımcılar tarafından tasarlandı. Hafta içi her gün 15.00'den 01.00'e kadar açık olan mekânda, Cuma ve Cumartesi geceleri ise eğlence 04.00'a kadar devam ediyor. Tüm etkinlikler www.icebarist.com adresinden takip edilebiliyor.

Program: 22.09.2012 Bas Struik

  • Kapı Açılış: 22:00


  • Bilet Fiyatı: 40 TL

Rezervasyon için:

Eski Büyükdere Cad. No: 26 Maslak - İstanbul

+90 212 214 74 44

cool@icebarist.com

www.icebarist.com

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)