Back-Up Travel İle Laponya'da Ren Geyiğiyle Safari, Courchevel'de kayak keyfi!, Gezi Rehberi

Back-Up Travel İle Laponya'da Ren Geyiğiyle Safari, Courchevel'de kayak keyfi!

Yorum Yok

Gezi Rehberi Editor

Back-Up Travel İle Laponya'da Ren Geyiğiyle Safari, Courchevel'de kayak keyfi!

Seyahat ve keşif tutkunları için fark yaratan seyahat acentesi Back-Up Travel, kış tatilinde yeni deneyimler yaşamak isteyenleri bekliyor. Karla kaplı bakir doğası ile Laponya ve Kuzey Alpler'in efsanevi kayak merkezi Courchevel, benzersiz bir kış tatilinin adresi oluyor.

Türkiye’nin en seçkin seyahat acentelerinden biri olan Back-Up Travel, kış aylarında bembeyaz bir manzaranın keyfini çıkarmak ve dağların doruklarda kayak macerası yapmak isteyenlere iki benzersiz deneyim sunuyor. Farklı lokasyon alternatiflerini destinasyon uzmanlığı ile birleştiren Back-Up Travel, unutulmaz bir kış tatili için Laponya ve Courchevel seçeneklerini öneriyor.

Doğanın gücünü deneyimleme imkanı: Laponya (27 Ocak - 1 Şubat)

Finlandiya'nın en güzel manzaralarını bir araya getiren Laponya, alacakaranlıkta benzersiz bir doğa macerası yaşamanıza olanak veriyor. Tüm duyguları harekete geçirecek olan turda, iklim şartları ve doğanın gücü duyularınızı keskinleştiriyor. Kuzey Kutup Dairesi’ndeki Laponya’da kar motoru ile Kuzey Kutbu’nu keşfetmek, Sibirya Kurdu veya ren geyiği ile safari ve donmuş gölde balık tutmak gibi hafızalara kazınacak deneyimler bir araya geliyor.

Kayak severlerin ‘oyun alanı’: Courchevel (26 Ocak -02 Şubat)

Kuzey Alpler'in tam ortasında, 3 vadinin birleştiği Courchevel, dünyanın en büyük ve en ünlü kayak pisti. 600 kilometrelik kayak pistinin yüksekliği, 1300 metre ile 3200 metre arasında değişiyor. Alanda 49 yeşil pist, 89 mavi pist, 116 kırmızı pist, 37 siyah pist ve 200’e yakın lift bulunuyor. Courchevel’deki lüks oteller kusursuz kaliteyi ve kapalı havuz, sauna, hamam gibi birçok hizmeti bir araya getiriyor. Courchevel, kayak zevkinin yanı sıra sunduğu farklı birçok alternatifle dağda unutulmaz bir kış tatili imkanı sağlıyor.

Lapland Back-Up

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)