Ayder Kardan Adam Şenliği 2 Şubat'ta Başlıyor!, Faydalı Bilgiler

Ayder Kardan Adam Şenliği 2 Şubat'ta Başlıyor!

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Ayder Kardan Adam Şenliği 2 Şubat'ta Başlıyor!

Çamlıhemşin Doğa Sporları Klubü tarafından organize edilen Ayder Kardan Adam Şenliği 2-3 Şubat tarihlerinde Çamlıhemşin'in Ayder Yaylası'nda düzenlenecek.

Bu yıl 6.'sı düzenlenecek olan Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği'nin programı açıklandı. 2-3 Şubat 2013 tarihlerinde Çamlıhemşin'in Ayder Yaylası'nda düzenlenecek olan şenliklerde pek çok etkinlik yer alıyor.

Şenlik için tüm hazırlıkların tamamlandığı açıklamasını yapan Çamlıhemşin Doğa Sporları Klubü (ÇADOSK), bu yıl da şenliğin dopdolu bir programa sahip olduğunu belirtti.

Her kış dört gözle beklenen Ayder Kardan Adam Şenliği ilk gününde havai fişek gösterileri ile başlayacak ve şenlikte yerel sanatçılar konserler verecek.

Şenlik programı ise şöyle:

2 Şubat 2013

Açılış konuşmaları, kamp düzeninin sağlanması, çuvalla koşu yarışması, konserler (Süleyman Sarı, Bahar Bakoğlu), havai fişek gösterisi, meşaleli kayak gösterisi

3 Şubat 2013

Kar üstünde halat çekme yarışması, kardan adam yapma yarışması, kar üstünde en büyük horon halkası oluşturma, ödül törenleri, konserler (Zeynep Başkan, Turan Topçuoğlu, İbrahim Sarı)

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)