Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Rota Önerileri
Atlasjet'in Yeni Rotası: Edremit

Atlasjet'in Yeni Rotası: Edremit

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 14 Haziran 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Atlasjet'in Yeni Rotası: Edremit

Yeni hatlarıyla büyümesini sürdüren Atlasjet Havayolları, 14 Haziran'da Atatürk Havalimanı'ndan Edremit'e uçmaya başlıyor. Atlasjet, ülkemizin önemli tatil destinasyonlarından olan Edremit'e haftanın her günü uçacak.

Atlasjet Havayolları’nın en yeni destinasyonu Edremit'e başlayan uçuşları, haftanın her günü Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleşecek.

Yeni hatlarıyla büyümesini sürdüren Atlas Jet Havayolları, 14 Haziran'da Atatürk Havalimanı'ndan Edremit'e uçmaya başlıyor. Önemli tatil destinasyonumuz Edremit'e haftanın her günü uçacak olan Atlasjet, Business Class ve EkonomiPlus ayrıcalıklarıyla buluşma fırsatı sunuyor.

Altınoluk ve Akçay gibi önemli tatil merkezlerine yakın konumuyla dikkat çeken Edremit’e uçuşlar, Atatürk Havalimanı’ndan haftanın her günü saat 10:10 - 11:00; Edremit’ten Atatürk Havalimanı’na ise yine her gün saat 14:30 - 15:20 olmak üzere karşılıklı seferlerle gerçekleştirilecek.

Edremit uçularında da yolcularını Business Class ve EkonomiPlus ayrıcalıklarıyla buluşturan Atlasjet, "Birinci kalite hizmeti, 3. sınıf fiyatlarla" daha fazla yolcusuna ulaştırmayı hedefliyor.