Atlasjet, Yeni Yıla Yeni Hatlarıyla "Jet" Gibi Giriyor, Haber - Duyuru

Atlasjet, Yeni Yıla Yeni Hatlarıyla "Jet" Gibi Giriyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Atlasjet, Yeni Yıla Yeni Hatlarıyla

"Yolcusunu en çok seven" havayolu Atlasjet, Ocak ayı itibarıyla İstanbul'dan Kayseri, Adana, Gaziantep, Van ve Kars; Ankara'dan ise Diyarbakır ve Van noktalarına tarifeli seferlere başlıyor. Yüksek hizmet kalitesi ve ulaşılabilir fiyatları ile dikkat çeken en dakik havayolu Atlasjet, yeni hatlarıyla konforlu uçuş keyfini daha fazla yolcusuna yaşatmayı hedefliyor.

Atatürk Havalimanı'ndan Kayseri, Adana ve Gaziantep; Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Van ve Kars, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ise Diyarbakır ve Van seferlerine başlayacak olan Atlasjet, BusinessClass ve EkonomiPlus ayrıcalıklarını Anadolu’ya da taşıyor. Yeni açılacak olan bu hatlarda da Atlasjet, sunduğu konfor ve yüksek standartta hizmet farkıyla yolcuların yeni uçuş alternatifi olacak.

Atlasjet, İstanbul’dan 11 Ocak’ta Adana’ya, 15 Ocak’ta Gaziantep’e, 18 Ocak’ta Kayseri’ye, 22 Ocak’ta Van’a, 25 Ocak’ta Kars’a; Ankara’dan ise Nisan ayı itibarıyla Diyarbakır’a ve Van’a uçmaya başlayacak. Bu yeni hatlarla birlikte 2 Ocak - 25 Ocak arası tüm iç hat seferlerinde, koltuk sayısı kısıtı olmaksızın 7 gün önce rezervasyon yapan tüm yolcularına her şey dahil EkonomiPlus ayrıcalıklarını ’ye, BusinessClass konforunu 177 TL’ye sunacak.

Ocak 2013 itibarıyla, İstanbul Atatatürk Havalimanı’ndan (AHL) Kayseri’ye ve Adana’ya haftanın her günü karşılıklı 3 sefer, AHL’den Gaziantep’e haftanın her günü karşılıklı 2 sefer; Sabiha Gökçen’den Kars ve Van’a haftanın her günü karşılıklı tek sefer yapılması planlanıyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)