Atlasjet Gençleri, Genç Atlas İle Uçuruyor, Haber - Duyuru

Atlasjet Gençleri, Genç Atlas İle Uçuruyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Atlasjet Gençleri, Genç Atlas İle Uçuruyor

Atlasjet'in yeni üyelik programı Genç Atlas ile 12-28 yaş arası gençler uçtukça, uçurdukça para kazanıyor.

"Yolcusunu en çok seven havayolu" Atlasjet, gençlere sevgisini Genç Atlas ile gösteriyor. Atlasjet'in gençlere birçok avantaj sağladığı yeni programı Genç Atlas'ın fırsatlarından yararlanmak için 12 - 28 yaş aralığında olmak yeterli.

Gençler için hızlıca ödül bilet almaya yönelik olarak geliştirilen Genç Atlas üyelik programı ile Genç Atlas kumbara hesabında bilet alabilecek kadar para biriktirmek çok kolay. "Genç Atlas"lılar biriktirdikleri paralarla Atlasjet'tin 1. sınıf kalitesini gönüllerince yaşabiliyorlar.

gencatlas.com sayfasında üyelik formunu dolduran her genç, verilen şifre ile Genç Atlas'ın avantajlı dünyasının kapısını aralayabiliyor. Biriktirdikleri paralarla ücretsiz bilet alabilmelerini sağlayan üyelik programı Genç Atlas ile gençler, kendi uçuşlarının yanı sıra çevrelerindeki kişilerin uçuşlarıyla da para biriktirebiliyorlar.

Genç Atlaslılar, üye oldukları an kazanmaya başlıyorlar... Üye olan her genç anında 10 TL kazanıyor. Üyelik numarası olarak kabul edilen cep telefon numarasını bilet satın alma işlemi sırasında kullanarak 5 TL kazanıyor. Numarasını referans olarak gösteren her bilet için de "Genç Atlas"lı 3 TL kazanıyor. Hatta bu kişiler Business Class'ta uçtuklarında 5 TL kazanıyor. Çevrelerindeki kişileri Genç Atlas üyesi yaptıklarında da 3 TL kazanıyorlar.

Genç Atlas, gençleri eğlenceye de doyuruyor. Bahar şenlikleri kapsamında 6-10 Mayıs tarihleri arasında İzmir Ege Üniversitesi, 14-19 Mayıs tarihleri arasında Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi'nde gençlerle buluşmaya hazırlanıyor. Mahşeri Cümbüş ve öğrencilerinin yapacağı gösterilerle eğlenecek olan gençler, Genç Atlas standlarında üye olup kazanmaya başlayacak.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)