Atlasjet, Passbook Uygulamasını Destekleyen İlk Özel Havayolu Oldu, Türkiye

Atlasjet, Passbook Uygulamasını Destekleyen İlk Özel Havayolu Oldu

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Atlasjet, Passbook Uygulamasını Destekleyen İlk Özel Havayolu Oldu

"Yolcusunu en çok seven" havayolu Atlasjet, yolcularını en son teknoloji ile buluşturmaya devam ediyor... Atlasjet, Apple'ın Passbook uygulamasını destekleyen ilk özel havayolu oldu.

Apple tarafından iOS 6.0 sürümü ile birlikte piyasaya sürülen ücretsiz Passbook uygulaması, iOS 6.0 ve üzeri iPhone ve iPod touch cihazlarda kullanılabiliyor. Bu cihazları kullanan yolcular, biniş kartlarını kendi iPhone/iPod touch cihazlarındaki Passbook uygulamasına kaydedebiliyor ve bagajsız uçtukları durumda check-in kontuarına uğramadan, direk kapıya yönelebiliyor.

Atlas Jet Havayolları, iki yıldır uyguladığı 2D (Mobil Biniş Kartı) uygulamasına Passbook'u da ekleyerek, gelişen ve yenilenen teknolojinin yakın takipçisi olduğunu bir kez daha gösteriyor. Türkiye'de uçulan ve Passbook barkodunun okunmasını destekleyen tüm meydanlarda Atlasjet yolcuları bu uygulamayı kullanabilecekler.

Teknolojideki son gelişmeleri yolcularıyla buluşturan Atlasjet, “'Passbook”' uygulamasıyla yolcularına bir kolaylık daha getirmenin, sürekli daha iyi hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)