Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Asmalımescit Günleri 26 Eylül'de Başlıyor

Asmalımescit Günleri 26 Eylül'de Başlıyor

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 17 Eylül 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Asmalımescit Günleri 26 Eylül'de Başlıyor

Asmalımescit'te bulunan birçok işletmenin bir araya gelerek oluşturduğu Asmalımescit Grubu, 26-27-28 Eylül tarihlerinde düzenleyecekleri Asmalımescit Günleri'nde Asmalımescit ruhunu yeniden müdavimlerine hatırlatmayı, samimiyetini ve sıcaklığını vurgulamayı amaçlıyor.

Birbirinden güzel gece kulüpleri, farklı lezzetlerin tadılabileceği lokantaları, barları, birçok ressama ve sanatçıya ilham kaynağı olan dokusu ve tarihi ile sayısız kültürde ve karakterde insanın buluşma noktası olan, Pera’nın kalbi, kısacası eğlencenin ve kültürün buluşma noktası olan Asmalımescit, “Asmalımescit Günleri” ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Asmalımescit’te bulunan birçok işletmenin bir araya gelerek oluşturduğu Asmalımescit Grubu, 26-27-28 Eylül tarihlerinde düzenleyecekleri Asmalımescit Günleri’nde Asmalımescit ruhunu yeniden müdavimlerine hatırlatmayı, samimiyetini ve sıcaklığını vurgulamayı amaçlıyor.

Etkinlik günleri kapsamında festival havasının yaşanacağı bölgede sokak ikramları, sanatsal etkinlikler ve sokak sanatçıları tarafından sergilenecek performansların yanı sıra, mekanlara ve markalara özgü davetler, müzik dinletileri ve yazarlarla buluşmalar yer alacak.

Asmalımescit oluşumunun ilk adımı olarak planlanan Asmalımescit Günleri, bölge için planlanan birçok eğlence ve sanat projesinin de başlangıç noktası olma özelliğini taşıyacak.