Arion Resort Hotel'den Kaçırılmayacak Bayram Fırsatı!, Haber - Duyuru

Arion Resort Hotel'den Kaçırılmayacak Bayram Fırsatı!

Sen De Görüşlerini Paylaş

Haber - Duyuru
Editor tarafından eklendi.

Arion Resort Hotel'den Kaçırılmayacak Bayram Fırsatı!

Bodrum Yarımadası'nın en çekici yerleri arasındaki Gümüşlük'te bulunan Arion Resort Hotel, Ramazan Bayramı'na özel kampanyasıyla sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Yalıkavak'a 7 kilometre, Gümüşlük'e ise sadece 3 kilometre uzaklıkta bulunan Arion Resort Hotel, yeşillikler içinde doğanın tadını çıkaracağınız bir tatile sizleri davet ederken, Ramazan Bayramı kampanyasıyla tatilinizi daha da ekonomik hale getiriyor.

Eğlence, keyif, huzur ve dinginliği bir arada yaşamak istiyorsanız Arion Resort Hotel'in sunduğu kampanyayla Bodrum Gümüşlük'te unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Arion Resort Hotel'in Ramazan ayında sunduğu kampanyada minimum 3 gece konaklamalarda %25 indirim uygulanırken, 5 gece konaklamak isteyenlere %30'luk bir indirim uygulanıyor. Eğer 7 gece ve üzeri konaklayıp tatilinizi uzatmak isterseniz Arion Resort Hotel'in %40 indiriminden faydalanabilirsiniz. Kampanya 5 Ağsutos 2013'e kadar sürecek

Zaman kısıtlı… 05.08.2013'e kadar Arion Resort Hotel'de konaklayın, bu cazip kampanyadan yararlanıp unutulmaz bir tatilin kapısını aralayın...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler